Nergal przyjął szczepionkę przeciw COVID-19. Nie musiał nic mówić, napis na maseczce mówi wszystko

Nergal - szczepienie

Nergal - szczepienie

Nergal przyjął szczepionkę na koronawirusa. Napis na jego masce ochronnej powiedział wszystko. Jakie hasło widać na wideo?

Ostatnio głośno było o Nergalu za sprawą imprezy urodzinowej Piaska. Przypomnijmy, Andrzej Piaseczny w styczniu hucznie świętował pięćdziesiątkę, przyjęcie było szeroko komentowane, a przyczynił się do tego kontrowersyjny artysta, który opublikował wideo ze spotkania.

Kiedy w środę 16 marca juror The Voice podzielił się z internautami wiadomością, że trafił do szpitala, gdzie podpięty pod tlen walczy z COVID-19, domówka posłużyła jako argument w atakach na chorego wokalistę.

Piasek Instagramie udostępnił apel, w którym zwrócił uwagę na swój ciężki stan. Wyraźnie osłabiony, ze łzami w oczach i łamiącym się głosem, wyznał:

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj.

Nie wszystkich przekonało wideo nagrane w szpitalu. Między innymi Viola Kołakowska zarzuciła mu, że udaje chorobę, bo chce wypromować nową płytę. Na temat stanu zdrowia Piaska wypowiedział się także poseł PiS i były wiceminister zdrowia, Bolesław Piecha.

Polityk w programie Wirtualnej Polski, Tłit, postanowił nawiązać do głośnej urodzinowej imprezy Piasecznego i zarzucił mu kozaczenie w kwestii obostrzeń i zachowywania dystansu społecznego. Przy okazji Piecha przestrzegł przed podobnym nonszalanckim zachowaniem w czasie epidemii. Słowa byłego ministra nie spodobały się Nergalowi, który również wziął udział w pamiętnej imprezie, a prywatnie jest przyjacielem Andrzeja. Wówczas stanął w jego obronie i opublikował na Instagramie post w odpowiednim tonie, w którym dał wyraźnie znać, co sądzi o obecnej władzy.

Tym razem dokonał prezentacji swoich poglądów podczas przyjmowania szczepionki przeciw koronawirusowi.

Nergal przyjął szczepionkę. Jaki miał napis na masce ochronnej?

Koronawirus nie ustępuje, a jedyną metodą walki z Covid-19 mają być szczepienia. Preparaty, które powstały w naprawdę błyskawicznym tempie wzbudzają wiele kontrowersji, a wielu ludzi sprzeciwia się przyjęciu wakcyny.

Codzienne wzrosty liczby samych zakażeń mogą szokować. Sytuacja w szpitalach stała się dramatyczna, w całych regionach brakuje miejsc na oddziałach intensywnej terapii. Mimo to całkiem pokaźna część Polaków – nawet co piąty – nadal twierdzi, że w pandemię koronawirusa po prostu nie wierzy.

Nie należy do nich Adam Darski, znany jako Nergal. Muzyk przyjął preparat, a wideo z zastrzyku opublikował na Instagramie. Przy okazji zaapelował, że jeśli społeczeństwo chce powrotu do normalności, to powinniśmy się szczepić.

Ok, to dzieje się ponownie, to druga dawka. To Pfizer. Zachęcam was do tego, żeby się szczepić, bo powinniśmy wrócić do jakiejś normalności. Bądźcie silni i zdrowi – powiedział.

Jednak uwagę internautów zwróciła maska ochronna muzyka. Miał na niej wypisane dobrze wszystkim znane hasło, które zastępuje się często ośmioma gwiazdkami. Tu już nie trzeba żadnego komentarza.


Nergal - szczepienie

Nergal - szczepienie

Nergal - szczepienie

Nergal - szczepienie

Nergal - szczepienie

Nergal - szczepienie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×