Viola Kołakowska nie oszczędza podłączonego pod tlen Piaska. Tym razem to już przesadziła. Odpowiedziała jej menadżerka wokalisty

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska nie oszczędza podłączonego do tlenu Andrzeja Piasecznego. Już raz zaatakowała chorego na Covid-19 wokalistę, ale na tym nie poprzestała. Co mu zarzuca tym razem? Doczekała się riposty menadżerki Piaska.

Andrzej Piaseczny zamieścił na swoim profilu nagranie prosto ze szpitala. Wokalista zachorował na Covid-19. Jego stan jest poważny. Z chorobą walczy od początku marca.

Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj – mówił z trudem.

Na filmie widać, że z trudem łapie oddech, a wypowiadanie kolejnych słów wymaga od niego nie lada wysiłku. Fani oraz przyjaciele wysyłają do niego wiele ciepłych słów i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. Jego stan wywołał wielki niepokój. Redakcja portalu O2.pl postanowiła skontaktować się z menadżerką Piaska i zapytać o to, w jakim naprawdę stanie jest jej podopieczny.

Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli – napisała Julita Janicka w odpowiedzi na zapytanie portalu.

Są jednak osoby, które nie wierzą w chorobę wokalisty. Należy do nich Viola Kołakowska.

Viola Kołakowska nie oszczędza Piaska

Viola Kołakowska nie szczędzi krytyki pod adresem muzyka. Zaraz po tym, jak wideo ze szpitala pojawiło się w sieci, nagrała relację i pokazała ją na Instagramie.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły…Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego się posuną? Co za to dostałeś?

Modelka od samego początku pandemii neguje obecność wirusa i nawet przerażające statystki oraz przejmujące apele, takie jak ten, który postanowił nagrać Piasek, nie są w stanie przekonać jej do zmiany nastawienia.

Kołakowska nie zamierza odpuścić Andrzejowi. Najpierw oskarżyła go o udawanie koronawirusa, a teraz twierdzi, że wokalista chce wypromować na chorobie nową płytę.

Modelka zauważyła, że już niedługo swoją premierę będzie miał album Piaska, 50/50 – na którym zaprosił do współpracy m.in. Majkę Jeżowską, Kayah czy Organka. Kołakowska udostępniła więc w instagramowej relacji zdjęcie okładki płyty i przy okazji podzieliła się swoją teorią na temat związku nowego materiału artysty z jego chorobą.

Sprytna promocja nowej płyty… Teraz na pewno dobrze się sprzeda. Tadam. Premiera płyty Piaska już wkrótce, bo 7 maja. Zapraszamy.

Głos zabrała w sprawie ataków Kołakowskiej menadżerka Andrzeja Piasecznego, Julita Janicka, która bardzo dosadnie odpowiedziała modelce. Nie dała się ponieść emocjom, chociaż na pewno ją również dotknęły oskarżenia wygłaszane przez celebrytkę:

Nie znam Pani Violi Kołakowskiej, ale widzę, że zna Andrzeja i wie, kiedy gra, a kiedy choruje. Cóż mogę powiedzieć, jeśli ktoś zna Panią Violę – proszę jej przekazać po pierwsze życzenia, żeby ją to ominęło, po drugie jednak więcej wiary w to, że ludzie są lepsi niż źli, a po trzecie, że nie wszystko jest na sprzedaż i czasem robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili, a zmieniamy swoje zasady, gdy jest potrzeba zwrócenia uwagi na coś ważnego, nie na siebie. Pani Violu, tak zachowują się ludzie spełnieni, z otwartymi głowami, pełni empatii, czego i Pani Violi życzę – napisała.

Jak myślicie, czy Viola nie poszła w swoich teoriach o jeden krok za daleko?


Viola Kołakowska atakuje Piaskaviolkakolakowska_161776059_2518735981756384_7752130927180695705_n
Kołakowska o Piasku

Kołakowska o Piasku

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tak to jest, jak aktor amator nagrywa niskobudrzetowy film, za który musi słono zapłacić. Życzę grającemu gówną rolę szybkiego powrotu do zdrowia, tego fizycznego też.

  • Gość pisze:

   Piasek podpadł u Kurskiego za wypowiedzi na urodzinach to teraz w ramach przeprosin zagrał w spocie za darmo panie Andrzeju po tym występie Kurski ponad na pewno nie wyżyć z programu życzę powodzenia.

 • Bożena pisze:

  Życzę Panie Andrzeju szybkiego powrotu do zdrowia. Smutne że ludzie nie rozumieją że właśnie człowiek chory chce pokazać co przeżywa a my powinniśmy go wesprzeć bo jesteśmy dla artystów właśnie dużą rodziną. A jeżeli chodzi o płytę to pan Andrzej ma już tak dużo fanów że płyta się sprzeda. Czekamy na nowe utwory . Głowa do góry.

 • Gość pisze:

  Gdyby rzeczywiście był taki chory i musi być pod tlenem to by wcale nie umiał nagrać tego fimu. Pacjent który nie umie oddychać to po prostu nie ma nic chęci tylko jest zadowolony ze się nie dusi.Mój ojciec miał Pilicę i wiem jak to naprawdę przebiega gdy człowiek nie umie oddychać 😪

 • Marcin Kołakowski pisze:

  Może mieć dziewczyna rację…

  • Gość pisze:

   Tępa kobieta

  • Gość pisze:

   Ma rację ale ludzia odwala…

  • Gość pisze:

   Oczywiście że Pani Kołakowska ma rację. Za popularność trzeba płacić. W moich oczach piasek jest zerem. Zeszmacił się i oszukał swoich fanów. Mam nadzieję że jego byli już fani pokażą gdzie raki zimują.

 • KOLEŻANKA pisze:

  NIEZALEŻNIE od tego jaki mają oboje % „racji” i jaka jest motywacja wypowiedzi:
  -tej pani Violi
  – i Pana Piasecznego,
  to widać, że ta kobieta nNIE TRAKTUJE Piasecznego JAKO KOLEGĘ TYLKO JAKO „RYWALA” W ZDOBYWANIU KASY I TO ŚWIADCZY : co nią rządzi

  Dla dobra społeczeństwa i dla dobra samej siebie mogłaby się poprawić!!!

 • Gość pisze:

  Kobito do psychiatry leczyć ten chory mózg

  • Gość pisze:

   psychiatra to raczej tobie gosciu potrzebny,a Wiola brawo za odwage i zdrowy ROZUM!!!!!!

 • Gość pisze:

  Viola brawo!!! ♥