Natalia Kukulska oficjalnie zabrała głos ws. filmu o Annie Jantar. Fani będą niepocieszeni

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska oficjalnie komentuje film o Annie Jantar. Czy i kiedy powstanie? Po tej wypowiedzi wszystko staje się jasne. 

O tym, że Telewizja Polska szykuje film o Annie Jantar, plotkuje się od dawna. Pod koniec lipca kolorowa prasa donosiła, że powstaje scenariusz, na który wpływ ma mieć Natalia Kukulska. Podobno piosenkarka chciała jak najlepiej przedstawić historię jej mamy, nie raniąc przy tym osób z jej otoczenia:

Sprawa jest trudna, bo jak wiadomo, małżeństwo Anny Jantar tuż przed śmiercią w katastrofie lotniczej znalazło się na poważnym zakręcie. Nie jest tajemnicą, że para nie była ze sobą szczęśliwa — informowało latem Na żywo.

Niedawno ujawniono, że produkcja nabiera rozpędu. Wybrano nawet osobę, która miała odegrać główną aktorkę. Według doniesień mediów Jantar miałaby zagrać jej córka, Natalia:

Producenci chcą przekonać się, czy córka Anny Jantar może zagrać własną matkę, zanim ogłosi casting do głównej roli i zacznie szukać odpowiedniej aktorki — donosiło Życie na gorąco.

Natalia Kukulska komentuje film o Annie Jantar. Co powiedziała?

Kukulska oficjalnie odniosła się do doniesień kolorowej prasy. W rozmowie z Faktem zdradziła, że na razie nie planuje zarówno grać, jak i tworzyć filmów o rodzicach. To w ogóle nie leży w sferze jej marzeń. Ma lepszy sposób, by upamiętnić twórczość swoich bliskich:

Co chwilę pojawiają się plotki i jakieś nadzieje, że będzie taki film albo serial, i co ciekawe, że ja w nim zagram główną rolę. Nic z tych rzeczy. Nie ma takich planów. Taki temat w ogóle nie leży teraz w sferze moich zainteresowań. O mamie czy tacie przypominam za pomocą muzyki, jeśli tylko jest ku temu dobra okazja — tłumaczy Natalia w tabloidzie.

Chociaż ta wiadomość nie ucieszy fanów piosenkarki, przynajmniej na jakiś czas kończy temat rzekomej nowej produkcji o Annie Jantar.


Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar i Natalia Kukulska

Anna Jantar i Natalia KukulskaFot. Marek Karewicz / East News Anna Jantar z corka Natalia Kukulska, 1976.

Natalia Kukulska przed studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska przed studiem Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×