Szukaj

Serial o Annie Jantar. Natalia Kukulska jest na tak. Producenci już upatrzyli sobie główną aktorkę

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska zgodziła się na to, by powstał serial o Annie Jantar — informuje Życie na gorąco. Producenci już upatrzyli sobie główną aktorkę. Kogo?

O tym, że Telewizja Polska przygotowuje produkcję o Annie Jantar, plotkuje się od dawna. Już pod koniec lipca kolorowa prasa donosiła, że Natalia Kukulska zgodziła się przyjąć propozycję Telewizji Polskiej. Informowano wówczas, że trwają wstępne rozmowy. Nie lada wyzwaniem miał być scenariusz, piosenkarka chciałaby jak najlepiej przedstawić sylwetkę mamy, a przy tym nie ranić osób z jej otoczenia:

Sprawa jest trudna, bo jak wiadomo, małżeństwo Anny Jantar tuż przed śmiercią w katastrofie lotniczej znalazło się na poważnym zakręcie. Nie jest tajemnicą, że para nie była ze sobą szczęśliwa — informowało latem Na żywo.

Natalia Kukulska podpisała umowę na realizację serialu o Annie Jantar

Chociaż temat serialu o Jantar ucichł na kilka tygodni, znowu powraca. Wszystko przez fakt, że jak donosi Życie na gorąco, podpisano już pierwsze umowy dotyczące realizacji produkcji. Pomimo że Natalia Kukulska podobno przez lata odrzucała propozycję stworzenia takiej produkcji, po śmierci babci Haliny Szmeterling postanowiła się zgodzić. Mama Jantar podobno marzyła, by zekranizowano historię jej córki.

Tygodnik dodaje, że artystka zdaje sobie sprawę z tego, że praca na planie jest niezwykle czasochłonna. Właśnie dlatego, kiedy jej dzieci nie potrzebują tak dużo opieki jak wcześniej, podobno postanowiła się zaangażować:

Teraz, kiedy 20-letni Jaś poszedł już na studia 16-letnia Ania jest w liceum, a 3-letnia Laura chodzi do przedszkola, Natalia może poświęcić na projekt więcej czasu — czytamy w tygodniku.

Producenci już upatrzyli sobie główną aktorkę. Życie na gorąco uważa, że widzieliby w tej roli córkę Jantar. Zanim jednak podejmą taką decyzję, ponoć chcieliby sprawdzić, czy się  w tym odnajdzie:

Producenci chcą przekonać się, czy córka Anny Jantar może zagrać własną matkę, zanim ogłosi casting do głównej roli i zacznie szukać odpowiedniej aktorki — dodaje magazyn.

Sądzicie, że byłby to dobry wybór?


Anna Jantar i Natalia Kukulska

Anna Jantar i Natalia KukulskaFot. Marek Karewicz / East News Anna Jantar z corka Natalia Kukulska, 1976.

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar z Natalią Kukulską (zdj. AKPA)

Anna Jantar – rocznica śmierci (zdj. annajantar.pl)

Anna Jantar – rocznica śmierci (zdj. annajantar.pl)

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Natalia wiele razy się na ten temat wypowiadała i podkreślała, że żadnego serialu nie będzie, tym bardziej nie będzie grała… wczoraj na insta dementowała te bzdury…

 • KOBIETKA pisze:

  fajny pomysl, Pani Natalia to piekna kobieta , podobna do Mamy, i tez pieknie spiewa.

 • Gość pisze:

  Nie wydaje mi się że to dobry pomysł

 • Gość pisze:

  Natalia ma bardzo podobny głos do swojej mamy , szczególnie kiedy mówi , bo jak śpiewa to już nie brzmią tak podobnie . Oglądałam wywiad z mamą Anny Jantar , czyli babci Natalii , w którym mówiła że Natalia w swoim sposobie bycia ma dużo z Anny . Chętnie bym taki serial oglądała , tylko fajnie by było , gdyby jej historia została przedstawiona w jak najbardziej możliwe prawdziwy sposób. Jeśli to Natalia miałaby zagrać swoją mamę , albo mieć wpływ na scenariusz to nie wiem , czy nie chciałaby wybielić pewnych wątków jak np. ten , że Anna była zafascynowana innym mężczyzną jakiś czas przed śmiercią.

 • Gość pisze:

  Myślę ze już dosc tych wspomnien trzeba isc do przodu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×