Szukaj

Monika Mrozowska pokazała, jak spędza urlop z noworodkiem u boku: „Leżę i pachnę”. Lokalizacja? Raj dla celebrytów

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska postanowiła pochwalić się w social mediach, jak spędza urlop w towarzystwie swojego niespełna dwumiesięcznego synka. Trzeba przyznać, że ma ogromne poczucie humoru. Jak wygląda jej Zanzibar?

Monika Mrozowska na początku tego roku została mamą po raz czwarty. Aktorka doskonale znana widzom ze swojej roli w serialu Rodzina zastępcza informacją o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka, podzieliła się latem zeszłego roku. Opublikowała w social mediach piękne zdjęcia swoich krągłości, a pod postem spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji.

Od tamtej pory gwiazda chętnie publikowała kolejne ciążowe kadry i opowiadała o swoim oczekiwaniu na narodziny kolejnego potomka. W ciąży wyglądała wręcz zjawiskowo, a fanki nie szczędziły jej komplementów pod kolejnymi brzuszkowymi sesjami.

W styczniu media obiegła szczęśliwa nowina. Aktorka urodziła synka, który otrzymał imię Lucjan. Pierwszym zdjęciem maluszka pochwalił się w sieci jego tata. Ku uciesze fanów Monika należy do tych gwiazd, które często publikują kadry ze swoimi pociechami. Chłopiec szybko został ulubieńcem jej obserwatorów, którzy zachwycają się każdym kolejnym postem z jego udziałem.

Monika Morozowska pokazała, jak wygląda jej urlop

Przy czwórce dzieci aktorka na pewno ma pełne ręce pracy. Wiadomo, że teraz najwięcej jej uwagi wymaga kilkutygodniowy synek. Stara się jednak w tym wszystkim nie zaniedbywać swoich fanów i cały czas jest aktywna w social mediach. Zaledwie kilka dni po porodzie wróciła do sieci. Świeżo upieczona mama nie tylko publikuje kolejne kadry z małym Lucjanem, ale także nie bała się pokazać, jak wygląda jej ciało po porodzie. Zapozowała w bieliźnie i zdradziła całą prawdę.

Monika jest uwielbiana przez internautów przede wszystkim za to, że pokazuje, to jak jej życie wygląda naprawdę. Próżno szukać u niej cukierkowych kadrów. Dzisiaj postanowiła pokazać, jak spędza swój urlop macierzyński. Trzeba przyznać, że dopisywał jej przy tym niezły humor. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym karmi synka piersią i jednocześnie pracuje przy laptopie. Oznaczyła przy okazji, że znajduje się na Zanzibarze, a w hasztagach dodała też Tulum, czyli miejsca, które są ostatnio najbardziej popularne wśród podróżujących celebrytów.

Od 1,5 miesiąca na urlopie. #partyhard #zanzibar #meksyk #tulum #teneryfa #leżęipachnę – napisała pod zdjęciem. 

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Pod postem pojawiło się mnóstwo słów od kobiet, które w podobny sposób spędzają swój urlop macierzyński. Nie brakowało też zabawnych wpisów:

  • Jakbym siebie widziała na urlopie.
  • Ktoś, kto nazwał to urlopem powinien dostać dożywocie.
  • Pozdrawiam. Ja też na „urlopie”.
  • Fajne animacje w tym kurorcie. Haha.

Widać, że Monika nie ma zamiaru zwalniać tempa i cały czas intensywnie pracuje. Narodziny kolejnego dziecka dodały jej jeszcze więcej energii.


Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska z synkiem

Monika Mrozowska z synkiem

Monika Mrozowska z synkiem

Monika Mrozowska z synkiem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Laska niezle trzepnieta cale zycie na pokaz nawet tak intymne jak karmienie maluszka pukni ty sie w czolko

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×