Monika Mrozowska prezentuje ciało niecały miesiąc po porodzie ubrana jedynie w bieliznę: „Niestety nie użyto Photoshopa”

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej ciało po porodzie czwartego dziecka. Gwiazda zapozowała w samej bieliźnie. Jak wygląda? 

Monika Mrozowska na początku czwartej ciąży nie chwaliła się tym, że oczekuje dziecka. Gwiazda długo ukrywała swoje krągłości i sprytnie unikała odpowiedzi na pytania o powiększenie rodziny. Gdy jej brzuszek był już mocno widoczny, postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną. Od tamtej pory przyszła mama chętnie chwaliła się w sieci kolejnymi zdjęciami i opowiadała o przygotowaniach do powitania na świcie kolejnego maluszka. Aktorka w ciąży wyglądała rewelacyjnie.

Monika jest już mamą czwórki dzieci, a figury nie straciła nawet podczas ciąży. Tylko powiększający brzuszek zwiastował narodziny dziecka. Ona sama cały czas mogła cieszyć się smukłymi nogami i sylwetką, o jakiej marzy wiele młodszych kobiet. Gwiazda jest już po 40, a mimo to ma urodę nastolatki. W styczniu media obiegła szczęśliwa nowina, że gwiazda została mamą. Na świecie pojawił się jej synek Lucjan, a pierwszym zdjęciem uroczego noworodka pochwalił się dumny tata. Teraz gwiazda postanowiła pokazać fanom, jak wygląda jej ciało 3 tygodnie po porodzie.

Monika Mrozowska pokazała ciało po ciąży

Monika Mrozowska 19 stycznia została mamą po raz czwarty. Aktorka podczas ciąży nie miała problemów z tym, by publikować w sieci kolejne kadry, na których można było podziwiać jej brzuszek w pełnej krasie. Na jej profilu pojawiały się zdjęcia w stroju kąpielowym, czy bieliźnie, a fani nie szczędzili jej komplementów i niezmiennie zachwycali się jej sylwetką.

Teraz świeżo upieczona mama prezentuje swoim obserwatorom, to jak wygląda jej ciało niespełna miesiąc po porodzie dziecka. Gwiazda stanęła przed lustrem w samej bieliźnie i pokazała, jak zmienił się jej brzuch.

Minęły niecałe 4 tygodnie od porodu… Jestem w szoku, jak organizm potrafi się zregenerować po 9 miesiącach takiego wysiłku -napisła pod zdjęciem w bieliźnie.

Gwiazda na wstępie zaznaczyła też, że są to zdjęcia po przebudzeniu i bez żadnych poprawek graficznych.

Ponieważ niektórzy dzięki instagramowym filtrom nie przywykli do tego, jak wygląda człowiek po przebudzeniu. A już tym bardziej po przebudzeniu i… trochę ponad trzy tygodnie po porodzie. To uprzedzam, że teraz będzie kilka zdjęć, przy których niestety nie użyto Photoshopa -napisała na wstępie.

Monika należy do tych gwiazd, które zdecydowanie łamią stereotypy i nie boją się pokazać, jak wygląda naturalna kobieta. Co tu dużo mówić, mama czworga dzieci ma świetną figurę. Zdjęcia, które udostępniła na swoim profilu, możecie zobaczyć w naszej galerii.


Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie

Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie

Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie

Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie

Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie

Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×