Gwiazda Dance Dance Dance urodziła. Pierwszym rozczulającym zdjęciem maluszka podzieliła się w sieci

Monika Mazur urodziła

Monika Mazur urodziła

Gwiazda Na sygnale i 1. edycji DDD urodziła swoje pierwsze dziecko. Radosnymi wiadomościami podzieliła się na Instagramie. Zobaczcie zdjęcie maluszka.

Monika Mazur z Telewizją Polską związana jest od dawna, w zasadzie od początku kariery. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem, prowadziła program Lajk!, który emitowany jest w Pytaniu na śniadanieOprócz tego gra w serialu Na sygnale, w którym wciela się w rolę Martyny Kubickiej. Zatańczyła także w pierwszej edycji programu Dance Dance Dance.

Gwieździe TVP doskonale układa się nie tylko zawodowo, ale jest także szczęśliwa w życiu prywatnym. W zeszłym roku poślubiła reżysera filmowego, Tomasza Chrapustę. Para właśnie doczekała się pierwszego dziecka.

Monika Mazur urodziła

Jako pierwszy o ciąży Moniki informował już w marcu Dobry Tydzień:

Monika Mazur bardzo dobrze się czuje, więc nie rezygnuje ze zdjęć na planie. I ma zamiar pracować tak długo, jak to możliwe. Zwłaszcza że jej serialowa bohaterka – ratowniczka Martyna – też jest w ciąży – wyjawił jeden z pracowników serialu.

W końcu i ona pokazała na Instagramie zdjęcie ze sporym już brzuszkiem i potwierdziła, że po raz pierwszy będzie mamą. Na zdjęciu pozowała z mężem, który czule ją obejmował.

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa – mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią – napisała wtedy szczęśliwa aktorka.

Po kilku miesiącach relacjonowania ciąży na Instagramie przyszedł czas na rozwiązanie i aktorka pochwaliła się w sieci, że właśnie ona i jej mąż, Tomasz Charapusta po raz pierwszy zostali rodzicami. Urodziła 5 września, czyli dopiero dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się powiadomić świat o swoim szczęściu. Nie zdradziła jednak imienia i płci potomka.

05.09.2020♥️ ⁣⁣⁣
@tchrapusta

View this post on Instagram

👶🏼05.09.2020♥️ ⁣⁣⁣ @tchrapusta

A post shared by Monika Mazur-Chrapusta (@monika_mazur_) on

Pod postem zaroiło się od gratulacji od zaprzyjaźnionych gwiazd, a także obserwatorów Moniki. Świeżo upieczonej mamie i maleństwu  życzymy zdrowia.


Monika Mazur urodziła

Monika Mazur urodziła

Monika Mazur jest w 9. miesiącu ciąży

Monika Mazur jest w 9. miesiącu ciąży

Monika Mazur - gwiazdy Pytania na śniadanie

Monika Mazur - gwiazdy Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×