Szukaj

Michał Wiśniewski przerobił swój wielki tatuaż z imieniem żony! Co zastąpiło wielki zastąpiło napis „Dominika”?

Michał Wiśniewski tatuaż Dominika

Michał Wiśniewski tatuaż Dominika

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciami z salonu tatuażu. Gwiazdor postanowił usunąć z przedramienia wielki napis Dominika i zastąpić go czymś równie spektakularnym. Podobny zabieg zafundowała sobie wcześniej (była) żona wokalisty.

Czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego wisi na włosku. Gwiazdor w lutym złożył pozew o rozwód, o czym natychmiast poinformowała świat jego urocza żona, Dominika Tajner. Od tego czasu, temat rozwodu małżonków przewija się przez wszystkie tabloidy oraz plotkarskie portale, szczególnie ostatnio, kiedy to Michał znalazł już sobie kandydatkę na piątą żonę. Plotki głoszą, że została nią szczupła brunetka z czwórką dzieci, która ma na imię Paulina.

Wielka miłość Dominiki i Michała skończyła się nagle i nieoczekiwanie, bo przecież jeszcze kilka miesięcy przed informacją o rozwodzie partnerzy spijali sobie z dzióbków nektar miłości, wyznając dozgonną wierność oraz uczucie w rozrywkowym show na antenie Polsatu The Story of My Life. Niestety, lider Ich Troje po raz czwarty odkochał się w swojej wybrance, tak samo jak córka Apoloniusza Tajnera, która już nie wzdycha za przystojnym gwiazdorem.

Czwarta żona Wiśniewskiego, natychmiast po rozpadzie swojego drugiego małżeństwa, udała się do gabinetu kosmetycznego, w którym poddała się usuwaniu wielkiego napisu Michał zdobiącego jej przedramienie. Mimo kilku zabiegów utrwalonych przez Tajner na filmach, tatuaż nadal zdobi ciało Dominiki. Podobną boską ozdobę zafundował sobie Michał, który w dowód najszczerszej miłości wydziergał sobie na przedramieniu wielki napis: Dominika.

Okazało się, że gwiazdor również postanowił pozbyć się nieaktualnego imienia z ręki. W tym celu Michał udał się do salonu tatuażu, skąd wkleił kilka ciekawych fotek. Wiśniewski w jednym z  wywiadów droczył się z Tajner, że swój tatuaż przerobi na napis: Dominikana. Ostatecznie jednak zdecydował się na bardziej osobiste rozwiązanie. Na przedramieniu wokalisty pojawiły się pierwsze litery imion oraz dzień i miesiąc urodzenia jego wszystkich dzieci.

Jak na nowy tatuaż Michała Wiśniewskiego zareagowali internauci?

  • Imiona dzieci od najstarszego go najmłodszej 😉 mega 🙂
  • Woow!!!!! To jest ojciec! WIELKI SZACUN MICHAŁ! Moi rodzice odkąd się rozwiedli nie potrafili się dogadać, mój ojciec nie ma ze mną kontaktu od ok 25 lat…. Olał temat, ma w dupie co się dzieje w moim życiu, nigdy nie złożył mi życzeń urodzinowych, nie wiem jak ojciec może tak odciąć się od dziecka. Rozwód bierze się z żoną a nie z dzieckiem do chu… wafla. Wyryć to sobie na czole każdy facet powinien. A Ty jesteś super ojcem, chciałabym takiego mieć!
  • Trochę tatuażyście się machło, pokrzywił
  • Jeszcze trochę miejsca jest
  • Teraz to nigdy pan Nie zapomni o urodzinach dzieci
  • Michał! Co jak co, ale dzieci to ci się udały. Pozdrawiam z Bawarii

Czekamy na pierwsze efekty!

View this post on Instagram

Taxiways. @77inktattoo

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Zobacz: Michał Wiśniewski z nową partnerką na salonach! Piękność jakich mało! Wtulona w siebie para pozowała trzymając się za ręce!

Zobacz: To miało nigdy nie wyjść na jaw! Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner w programie!

Zobacz: Michał Wiśniewski i Dominika Tajner szaleją razem na jednej imprezie! Jest nagranie i romantyczna reakcja byłej żony gwiazdora! [WIDEO]


Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż

Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż

Michał Wiśniewski usuwa tatuaż z napisem DOMINIKA

Michał Wiśniewski usuwa tatuaż z napisem DOMINIKA

Michał Wiśniewski usuwa tatuaż z napisem DOMINIKA

Michał Wiśniewski usuwa tatuaż z napisem DOMINIKA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×