Szukaj

Daniel z “Na Wspólnej” wziął ślub! Zaprosił na ceremonię połowę obsady serialu i przywiózł żonę Mustangiem do kościoła!

Michał Tomala i Anna Maria Jarosik wzięli ślub

W sobotę 18 sierpnia odbył się ślub Anny JarosikMichała Tomali. Co zaskakujące, w przeciwieństwie do wielu par w show-biznesie, aktorskie duo nie zdecydowało się na trzymanie wszystkiego w tajemnicy, wręcz przeciwnie. Na ceremonii obecni byli fotografowie, a zdjęcia natychmiast trafiły do sieci. Na bardzo oryginalnej ceremonii nie zabrakło gwiazd!

Michał poznał swoją ukochaną na planie Na Wspólnej, w której wciela się w Daniela – jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Zabawną ciekawostką jest fakt, że Anna starała się o rolę kochanki Daniela – oznacza to więc, że mamy kolejną parę, która przeniosła swoje uczucia z pracy do życia realnego. Ich ślub na pewno zostanie zapamiętany na długo.

Tomala przywiózł swoją ukochaną Mustangiem do kościoła, w którym czekali już rodzina i znajomi – w tym Grażyna WolszczakMarta WierzbickaMarieta Żukowska – ale nie to wzbudza największą sensację. Pod obłędną, bardzo spektakularną suknią ślubną panny młodej kryły się… balerinki. Jarosik nie zdecydowała się na założenie szpilek w tym wyjątkowym dla siebie dniu. Wystarczy jednak spojrzeć na zdjęcia, by wiedzieć dlaczego to zrobiła.

Powód? Prosty. Byłaby wyższa od swojego męża. 😉

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądał ich piękny ślub, a my życzymy młodej parze szczęścia na nowej drodze życia. 😉

Kasia Tusk tuż po ślubie wybrała się w bajeczną podróż! Zafundowali sobie z mężem romantyczne francuskie wakacje

Elżbieta Romanowska wyrwała najprzystojniejszego amanta polskiego show biznesu! Ach co to był za ślub!

Gwiazda „M jak miłość” świętuje 4 rocznicę swojego ślubu! Z tej okazji pokazała rocznego synka i nowego męża!


Oglądasz Na Wspólnej?

×