Szukaj

Michał Szpak pokazał zmiany, jakie zaszły na jego głowie. Takich włosów jeszcze nie miał

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów polskiej sceny. Wobec jego niebanalnego wyglądu, wielkiego talentu i charyzmy, nie można przejść obojętnie. Dzisiaj postanowił pokazać, że już nieco się postarzał. 

Michał Szpak od kiedy pojawił się w programie X-Factor, nie daje o sobie zapomnieć. Był dla jury wielkim zaskoczeniem, a jednocześnie objawieniem. Wykonaniem piosenki Dziwny jest świat z repertuaru Czesława Niemena, wywołał owacje na stojąco. Chociaż programu nie udało mu się wygrać, to nie przeszkodziło mu w zrobieniu ogromnej kariery. Został laureatem nagrody SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2015 roku. Rok później na tym samym festiwalu zdobył statuetkę w kategorii SuperArtysta.

W 2015 roku wydał swój debiutancki album Byle być sobą, który pokrył się podwójną platyną. Trzy lata później ukazał się jego drugi krążek Dreamer. Jednym z większych sukcesów muzycznych był występ wokalisty na Eurowizji z piosenką Colour of your Life. Michał Szpak był ósmy w finale konkursu, a w głosowaniu widzów zdobył wysoką trzecią lokatę.

Gwiazdor oprócz świetnego głosu jest również znany ze swojej wielkiej charyzmy i oryginalnego wizerunku scenicznego. Gdy po raz pierwszy pojawił się w show X-Factor, wzbudził dezaprobatę publiczności zgromadzonej w studiu. Jednak gdy zaczął śpiewać, udowodnił, jak bardzo się pomylili.

Michał Szpak pokazuje pierwsze siwe włosy

Michał od dziecka lubił się wyróżniać i być w centrum uwagi. Swój indywidualizm i barwną osobowość wyrażał między innymi strojem, oraz makijażem. Nie bez powodu jest nazywany barwnym ptakiem polskiego show-biznesu. Swoich fanów przyzwyczaił do tego, że jego stylizacje zawsze są szczegółowo dopracowane. Ubranie, makijaż, manicure i fryzura zawsze tworzą spójną całość.

Znakiem rozpoznawczym Michała są długie włosy sięgające aż do pasa. Gwiazdor lubi eksperymentować z fryzurami, jednak od lat trzyma się swojego naturalnego koloru włosów. Na Instagramie pochwalił się nawet pierwszymi siwymi włosami. 30-latek pokazał burzę loków, pośród których możemy dopatrzeć  się już pierwszych srebrnych kosmyków.

Wydaje nam się jednak, że te kilka siwych włosów nie postarza, a wręcz przeciwnie, uszlachetnia. Michał nadal wygląda stylowo.


Michał Szpak pierwsze siwe włosy

Michał Szpak pierwsze siwe włosy

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak na premierze filmu Jesteś bogiem

Michał Szpak na premierze filmu Jesteś bogiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×