Michał Szpak adoptował psa i robi z niego gwiazdę! Hektor ma własne konto na Instagramie

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak postanowił zrobić coś dobrego i adoptował psa ze schroniska. Wokalista pochwalił się nowym pupilem i wywołał zachwyt wśród swoich fanów. Założył też Hektorowi konto na Instagramie. Ilu ma obserwujących po 24 godzinach?

Michał Szpak postanowił zaprowadzić rewolucję w swoim życiu. Wokalista, który w krótkim czasie podbił polski rynek, zdobył rzeszę fanów, a w ostatnich miesiącach zaczął wypływać na zagraniczny rynek, podjął decyzję o powiększeniu swojej jednoosobowej rodziny. Artysta adoptował… psa. Swoim nowym pupilem pochwalił się na Instagramie, wyjawiając, że pies nazywa się Hektor i ma własne konto na Instagramie. Obserwuje go już pół tysiąca Internautów:

Dzień dobry bardzo !
Nastał ten moment w życiu kiedy postanowiłem stać się odpowiedzialny za ziemskie stworzenie. Jak wiadomo to nie my wybieramy swoje… „demony” to demony wybierają nas. Mnie wybrał słodki Cerber o imieniu Hektor / @cerberiushektor

Fani byli zachwyceni:

  • Robisz to, o czym mówisz. Szanuję to
  • To wspaniale, że masz psa! Mam nadzieję, że wam obu spodoba się wasze towarzystwo, że będziecie się nawzajem opiekować i chronić.
  • Fajnego masz przyjaciela
  • U Ciebie będzie bardzo rozpieszczony. I dobrze.❤️
  • Człowieka poznaje się po tym jaki ma stosunek do zwierząt. Hektorek będzie miał wspaniałego Pana, a Pan przyjaciela.
  • Miłość i radość w oczach psa to mega pozytywny ładunek energii. To zaszczyt dla człowieka mieć przy sobie tak lojalną istotę. Życzę cudownej przyjaźni!

Michał zdobył się na przepiękny gest. Pochwalacie adopcje zwierząt ze schronisk?

Zobacz: Tak mieszka Michał Szpak? Zdjęcia w z luksusowego apartamentu zdominowały jego Instagram. Co za luksus!

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!

Zobacz: Michał Szpak zmienił się w jasnego blondyna! Z tak ułożonymi włosami wygląda jak Johnny Bravo! Wypisz wymaluj gwiazda kreskówki


Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×