Szukaj

Michał Malitowski rozstał się z żoną. Doniesienia o nowej partnerce namieszały w mediach

Michał Malitowski rozstał się z żoną Joanną Leunis. Para rozstała się po 17 latach, o czym poinformowano w oficjalnym oświadczeniu. Czy wpływ na tę decyzję miała osoba trzecia? Kolorowa prasa donosi, że Malitowski ma na oku nową piękność.
Michal Malitowski - rozstanie z żoną

Michal Malitowski - rozstanie z żoną

Michał Malitowski i Joanna Leunis przez wiele lat byli szczęśliwie zakochani. Tworzyli duet nie tylko na parkiecie, ale także w codziennym życiu. Jeszcze rok temu przyznawali, że chcą starać się o drugie dziecko. Kiedy fani liczyli, że małżonkowie wkrótce ogłoszą radosną nowinę, ci wydali oświadczenie, z którego wynika, że postanowili się rozstać.

Zobacz: Michał Malitowski rozstał się z żoną po 17 latach. Jest oficjalne oświadczenie

Michał Malitowski rozstał się z żoną

Małżonkowie postanowili tego faktu nie ukrywać, a wręcz przeciwnie wydali oficjalne oświadczenia. Jako pierwsza zdecydowała się na to Joanna. W komunikacie skierowanym do mediów i obserwujących ją osób przyznała, że dziękuje za wsparcie i zrozumienie, ale nie jest już z Michałem.

Zobacz: Michał Malitowski potwierdził rozstanie z żoną i opowiedział o walce z chorobą. Ma za sobą trudny czas

Mąż tancerki przyznał, że cierpi na depresję. To ona spowodowała, że nie pojawił się w poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami. Dodał, że ostatnie miesiące nie były dla niego łatwe, podjął więc trudną decyzję.

Każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej – podkreślał Michał.

View this post on Instagram

Dear Friends!! Recent months have not been easy for me. I was sick, I suffered from depression, it was getting harder and harder to find myself in the reality that surrounded me. Today, thanks to great doctors, I feel that I have recovered. Loved ones, family and friends helped me. Like any disease, this one strengthens true love and friendship, but at the same time can deepen the distance, break weak bonds and bring disappointments regarding the behaviour of those who have been trusted the most. I made a difficult decision to part my way with my long-term life, dance and professional partner Joanna Leunis. We have experienced many victories and defeats together, and we still have the biggest challenge ahead of us, which is raising our daughter. My daughter Lia is my greatest love. It is for her that I would like a world in which people touched by diseases are not being excluded.

A post shared by Michael Malitowski (@mmalitowski) on

Michał Malitowski i Joanną Leunis: przyczyny rozstania

Depresja to jak się okazuje niejedyna przyczyna, dla której rozpadł się związek Michała i Joanny. Jak podaje tygodnik Na żywo na całą sytuację miał też wpływ fakt, że Michał poświęcał się pracy – para przez długi czas żyła więc oddzielnie.

Michał jest pracoholikiem, stale kursuje między Hongkongiem, gdzie ma swoją szkołę tańca, a Polską – przyznaje informator magazynu.

To jednak nie koniec. Zdaniem dziennikarzy, Michał na oku ma nową kobietę.

W kręgach tancerzy mówi się, że w jego życiu pojawił się już ktoś inny – młoda atrakcyjna kobieta – podają dziennikarze Na żywo. 

Kim jest tajemnica kobieta u czy rzeczywiście miała wpływ na rozstanie małżonków? Nie wiadomo. Malitowksi na ten moment nie odniósł się do tych informacji.

Zobacz: Kontuzja to niejedyny problem, z którym zmaga się Michał Malitowski? Tabloid dotarł do zaskakującej informacji


Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski z córką i mamą

Michał Malitowski z córką i mamą

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×