Oto najbardziej spektakularne metamorfozy 2019! Jedni chudli, innym wystarczyła zmiana fryzury. Same petardy

Metamorfozy gwiazd 2019

Metamorfozy gwiazd 2019

Magda Gessler, Marta Linkiewicz, Małgorzata Kożuchowska... Niektóre z gwiazd bardzo się zmieniły w 2019 roku! Zobacz, kto zafundował sobie spektakularną metamorfozę.

Największe metamorfozy gwiazd w 2019 roku

Stracone kilogramy, nowa fryzura, a w niektórych przypadkach zupełnie odmieniony styl. Celebryci potrafią zaskoczyć. Oto zestawienie największych metamorfoz 2019 roku.

Metamorfoza Doroty Szelągowskiej

Na początku 2018 roku kochana przez widzów aranżerka wnętrz urodziła drugie dziecko. Dorota przytyła w ciąży ponad 30 kilogramów, z którymi dość długo nie mogła się pożegnać. Jednak w 2019 gwiazda zmieniła dietę i nawyki żywieniowe, dzięki czemu bardzo schudła i wygląda świetnie! Przepis? Ostatni posiłek przed 18.00 i lekkostrawna dieta pudełkowa.

Metamorfozy 2019: Dorota Szelągowska

Metamorfozy 2019: Dorota Szelągowska

Metamorfoza Magdy Gessler

Czy można być gwiazdą kulinarnych show, zawodowo gotować i próbować wyszukanych potraw, a przy tym tracić kilogramy? Magda Gessler udowodniła, że tak! Zaczęło się od programu Starsza Pani musi fiknąć, w którym wyjechała z synem do Gwatemali. To tam Tadeusz Müller przekonał ją do nowej, zdrowszej diety, dzięki której Magda w niecały rok schudła 13 kilogramów! Gwiazda nie je mięsa, pije dużo ciepłej wody i j trzy niewielkie posiłki pełne warzyw.

Metamorfozy 2019: Magda Gessler

Metamorfozy 2019: Magda Gessler

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek

Długie blond włosy, obok ekskluzywnych, drogich stylizacji, były znakiem rozpoznawczym Małgosi Rozenek. Rok temu gwiazda zrezygnowała z doczepianych końcówek i obcięła włosy do ramion. W październiku podjęła decyzję o ostrym cięciu i zaprezentowała się w modnym, krótkim bobie. Lekka i świeża fryzura zachwyciła fanów żony Radka Majdana!

Metamorfozy 2019: Małgorzata Rozenek

Metamorfozy 2019: Małgorzata Rozenek

Metamorfoza Mateusza z Goggleboxa

Mateusz Borkowski, czyli Big Boy z programu Gogglebox, jeszcze kilka lat temu ważył 229 kilogramów! Widzowie mogli obserwować jego imponującą przemianę, którą zapoczątkowała operacja zmniejszenia żołądka. Zabieg dał świetne efekty! Mateusz zaczął szybko chudnąć, w czym pomogła zmiana diety na zdrowszą i trybu życia na aktywniejszy. Schudł 130 kilogramów i wygląda jak zupełnie inny człowiek! Niestety, efektem ubocznym jest rozciągnięta skóra. Big Boy zdecydował się na odważne, rozebrane zdjęcie, którym pozdrowił komentujących jego wygląd hejterów.

Metamorfozy 2019: Mateusz z Gogglebox

Metamorfozy 2019: Mateusz z Gogglebox

Metamorfoza Marty Linkiewicz – Linkimaster

Patocelebrytka, królowa Instagrama i mentorka dzisiejszej młodzieży. Marta Linkiewicz niczym brzydkie kaczątko zmieniła się w łabędzia. Rozstała się z „patoużywkami” używkami, kupiła karnet na siłownię, zaczęła regularnie uprawiać sport i zainwestowała w luksusowe ciuszki i dodatki. Wizyta u fryzjera jeszcze bardziej podkręciła efekt, który przeszedł najśmielsze oczekiwania. Nieco puszysta dziewczynka stała się zmysłową, rasową kocicą, na punkcie której szaleją i mężczyźni, i kobiety. To dopiero metamorfoza roku!

Metamorfozy 2019: Marta Linkiewicz

Metamorfozy 2019: Marta Linkiewicz

Metamorfoza Marty Wierzbickiej

Ola Zimińska z Na Wspólnej zupełnie nie przypomina już siebie sprzed roku! Aktorka znana była z kobiecych kształtów, ale na opublikowanym w sieci zdjęciu z wakacji zaprezentowała się w zupełnie nowym, szczupłym wydaniu. Co ciekawe: twierdzi, że nie jest to zasługa diety i nie chodziła na siłownię, a utrata kilogramów wydarzyła się sama z siebie. Nowa figura Marty niepokoi jej niektórych fanów, którzy twierdzą, że jest już za chuda. Najważniejsze jednak, że sama świetnie czuje się w swojej nowej skórze!

Metamorfozy 2019: Marta Wierzbicka

Metamorfozy 2019: Marta Wierzbicka

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka od lata nazywana jest ikoną stylu. Przyzwyczaiła nas do nienagannych, odważnych stylizacji, które od lat dopełniała elegancka, krótka fryzura. Zaczesane do góry włosy nadawały aktorce wyrazisty charakter, nie dziwi więc, że gdy zaprezentowała się w długich włosach fani byli w szoku! Na szczęście pozytywnym. Posypały się komentarze, że Małgosia wygląda jak na początku kariery, gdy grała Hankę w M jak MiłośćZmiana wizerunku była jednak chwilowa, tylko na potrzeby głównej roli w nowym serialu kryminalnym TVN Motyw.

Metamorfozy 2019: Małgorzata Kożuchowska

Metamorfozy 2019: Małgorzata Kożuchowska

Metamorfoza Gosi Andrzejewicz

Jeszcze kilka lat temu Gosia była w Polsce prawdziwą gwiazdą, ale na jakiś czas zniknęła z show biznesu. Teraz wróciła, ale w zupełnie innej odsłonie! Zmieniła fryzurę, sposób ubierania, ale przede wszystkim schudła aż 13 kilogramów! Wygląda teraz jak prawdziwa seksbomba! Tajemnicą jest bardzo restrykcyjna dieta, która wyklucza gluten, laktozę i cukier. Do tego Gosia musi dokładnie ważyć wszystkie swoje posiłki. Efekty odpłacają wysiłek!

Metamorfozy 2019: Gosia Andrzejewicz

Metamorfozy 2019: Gosia Andrzejewicz


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×