Szukaj

Dorota Szelągowska schudła 30 kilo. Wystarczyło, ze do diety wprowadziła trzy zmiany

Dorota Szelągowska dieta, schudła

Dorota Szelągowska dieta, schudła

Jak schudła Dorota Szelągowska? Wystarczyło, że wprowadziła trzy zmiany w swoim stylu żywienia. Dietetyk gwiazdy ujawniła jakie.

Dorota Szelągowska przeszła sporą metamorfozę. Gwiazda po urodzeniu drugiego dziecka schudła ponad 30 kilo. Jej nowa sylwetka zachwyciła internautów. Wiele fanek urody dekoratorki wnętrz podpytywało, co robi, że wygląda tak dobrze. Okazuje się, że za jej niebywałą przemianą stoi prosta dieta.

Jak schudła Dorota Szelągowska? Co zmieniła w diecie?

Ostatnio Dorota pochwaliła się zdjęciem swojego obiadu. Córka Katarzyny Grocholi pokazała, co wylądowało na jej talerzu. Gwiazda posiliła się plasterkiem łososia gotowanego na parze, gotowanymi marchewką, ziemniakami oraz sałatką z kiszonej kapusty. Za ten finezyjny i lekkostrawny posiłek nie odpowiada ona sama, a żona Pascala BrodnickiegoAgnieszka Mielczarek, która nie tak dawno zdradziła, jak schudła Szelągowska.

Zobacz: Dorota Szelągowska w mig schudła 40 kilo! Dotarliśmy do jej cudownej diety!

Gospodyni Dorota was urządzi do swojej diety wprowadziła trzy ważne zmiany. Mielczarek ujawniła, że jej sławna klientka od kilku miesięcy naprzemiennie jadła klasyczny jadłospis diety odchudzającej oraz dietę niskowęglowodanową, a jeden dzień dietę sokową:

Pytacie, na której diecie Dorota tak pięknie chudnie? Jeden dzień sokowy tygodniowo i zmiennie klasyk z low carb. Dorota nie ćwiczy, bo bardzo dużo pracuje, ale polecamy lekką aktywność codziennie 20 min – napisała.

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała kuchnię po remoncie! Niewiele brakowało, a wyszedłby “elegancki grobowiec”

 

Sama Dorota o swojej metamorfozie opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie schudnie.

Biorąc te wszystkie cenne wskazówki pod uwagę, można spodziewać się oszałamiających efektów.

Zobacz: Dorota Szelągowska na 18-stkę syna zrobiła rewolucję w jego pokoju! O takich wnętrzach marzy każdy młody mężczyzna


Dorota Szelągowska w sukience Łukasza Jemioła

Dorota Szelągowska w sukience Łukasza Jemioła

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×