Małgorzata Rozenek jeszcze bardziej ścięła włosy! W nowej fryzurze wygląda bajecznie. Komplementom nie ma końca

Małgorzata Rozenek nowa fryzura

Małgorzata Rozenek nowa fryzura

Małgorzata Rozenek poddała się ogólnym trendom jesiennych zmian w wyglądzie i obcięła włosy. Swoja metamorfoza pochwaliła się w sieci. Zobaczcie, jak wygląda po ostrym cięciu.

Małgorzata Rozenek dawno nie ingerowała w swój wizerunek tak odważnie. Gwiazda znowu zwróciła na siebie uwagę wszystkich użytkowników Instagrama, a wszystko dzięki nowej fryzurze, na którą zdecydowała się po długim czasie. Dotychczas prezenterka pozowała w swoich prostych włosach do ramion, które wywoływały na zgromadzonych wrażenie. Nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ żona Radosława Majdana poświęca dużo energii, aby jej włosy były lśniące, puszyste i zdrowe. Ostatnio jednak przeszła sporą metamorfozę, a całą serią fotografii pochwaliła się na swoim profilu w portalu społecznościowym, na którym obserwuje ją ponad 1 milion użytkowników.

Zobacz także: Księżna Kate błysnęła blondem! Brytyjczycy są zachwyceni jej nową fryzurą

Małgorzata Rozenek obcięła włosy, jak teraz wygląda?

Małgorzata Rozenek oddała się w ręce swojego ulubionego fryzjera, który drastycznie ściął jej długie włosy. Nowa fryzura to klasyczny, krótki bob, bardzo modny wśród nie tylko polskich, ale również zagranicznych gwiazd, który świetnie się układa i dobrze współgra z gęstymi włosami gwiazdy. Swoją zmianę wizerunku prowadząca Projekt Lady skomentowała krótko:

Mistrz – napisała przy zdjęciach z metamorfozą, oddając tym samym hołd dla autora cięcia.

Podoba nam się ta metamorfoza. Nowa fryzura jest lekka i świeża. Małgorzacie bardzo w niej do twarzy. A co na to internauci?

Tylko u nas: Katarzyna Nosowska napisała do Małgorzaty Rozenek po tym, co zobaczyła: “Odpowiedziała mi króciutko” [WIDEO]

Jak nowa fryzura Małgosi Rozenek spodobała się fanom?

Metamorfoza Małgosi Rozenek bardzo spodobała się obserwującym jej profil. Fani są zachwyceni. Nie szczędzą komplementów pod adresem swojej ulubienicy:

  • Bosko, jutro tez idę do fryzjera i też mam w planie takie cięcie.
  • Miałam kiedyś to samo. Najpierw podcięłam końcówki mając włosy do pasa. Potem zrobiłam je na długość do łopatki. Szybko poprawiłam na przedłużanego boba. A potem już taka długość jak u Pani, by chwilę potem mieć fryzurę na Halle Berry. Pięknie Pani wygląda, choć podejrzewam, że wkrótce będzie Halle Berry.
  • Planuje taki fryz zaraz po swoim ślubie! Co za inspiracja.
  • O kurcze a miałaś zapuszczać 😀 kobieta zmienną jest? 😉 – piszą internauci.

Jesienne inspiracje Małgosi Rozenek mogą spowodować, że panie masowo jutro będą odwiedzać swoich fryzjerów. Świetna zmiana.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała, jak mieszka. Luksus aż bije po oczach. Fani nie mogą przestać się zachwycać


Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Małgorzata Rozenek - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×