Szukaj

Magda Gessler schudła już 13 kilo! Sama opracowała dietę. Jest bardzo prosta

Magdy Gessler nikomu nie trzeba przedstawiać. Naczelna restauratorka TVN zagląda Polakom do garnków, a teraz my sprawdzimy, co ona je, żeby pozbyć się dodatkowych kilogramów!
Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler od lat króluje w telewizji jako bezkompromisowa specjalistka Kuchennych rewolucji. To ona uratowała przed upadkiem setki restauracji. Zaglądała do garnków i talerzy. Przy okazji kosztowała, próbowała, delektowała się, a to niestety nie miało korzystnego wpływu na jej wagę.

Zobacz: Tadeusz Müller pokazał zdjęcie ojca. Tak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler

Podobno wszystko zmieniło się, gdy wyjechała z synem do Gwatemali na nagrania do programu Starsza pani musi fiknąć. To tam Tadeusz Müller przekonał ją do nowej, zdrowszej diety.

Jest mnie mniej o 13 kg – przyznała dumnie w magazynie „Party”.

Zobacz: Tadeusz Müller o trudnych relacjach z Magdą Gessler: „Mieliśmy wiele lat rozłąki”. Kiedy i jak się pogodzili? [WIDEO]

Na czym polega ten sekret? Magda Gessler schudła kilkanaście kilo w niecały rok. Wygląda zjawiskowo i czuje się świetnie!

Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli to już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera – powiedziała restauratorka w rozmowie z dwutygodnikiem „Party”.

Zobacz: Magda Gessler była torturowana przez własną matkę! Gwiazda po latach podzieliła się swoim koszmarem

Jak teraz wygląda Magda Gessler? Aktualne zdjęcia znajdziesz w naszej galerii pod tym artykułem.


Magda Gessler z synem Tadeuszem

Magda Gessler z synem Tadeuszem

Magda Gessler jako królowa

Magda Gessler jako królowa

Magda Gessler – Bal TVN 2019

Magda Gessler – Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×