Szukaj

Meghan Markle urodziła?! Sensacyjna wiadomość wywróciła brytyjskie media do góry nogami

Meghan Markle urodziła? Książę Harry ojcem?

Meghan Markle urodziła? Książę Harry ojcem?

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami? Takie informacje od kilku dni krążą w brytyjskiej prasie. Oficjalnie skomentowała je osoba, która od dawna związana jest z rodziną królewską. Czy księżna Sussexu urodziła swoje pierwsze dziecko?

Meghan Markle i książę Harry, w przeciwieństwie do księcia Williama i jego żony Kate, narodziny potomka królewskiego rodu chcą zachować w tajemnicy przed światem. Para w odpowiedzi na doniesienia kolorowej prasy opublikowała oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie ich prawa do prywatności:

Książę i księżna Sussexu są bardzo wdzięczni za życzliwość, jaką otrzymali od osób z Wielkiej Brytanii, jak i z całego świata. Właśnie przygotowują się na przyjęcie swojego pierwszego dziecka. Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję, aby plany związane z nadejściem dziecka były prywatne. Książę i księżna z niecierpliwością czekają na moment, w którym będą mogli podzielić się tymi ekscytującymi wiadomościami.

Kiedy do mediów dotarł oficjalny komunikat małżonków, niektóre zagraniczne tabloidy zaczęły sugerować, że Meghan Markle urodziła, a teraz czeka na dogodny moment, w którym przekaże fanom wspaniałą wiadomość. Czy możliwe jest, że dziecko książąt Sussexu jet już na świecie? Wątpliwości w tej kwestii nie ma były rzecznik królowej Elżbiety IIDickie Arbiter. W brytyjskim programie Today Extra ostudził emocje sugerując, że doniesienia te są tylko wymysłem kolorowej prasy:

Jeśli w to uwierzyłeś, to równie dobrze możesz uwierzyć we wszystko.

Wygląda więc na to, że na poród Meghan Markle trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Przypomnijmy, że zgodnie ze wcześniejszymi informacjami, dziecko księcia Harry’ego na świat przyjdzie na przełomie maja i kwietnia.

Zobacz: Książę William zdradził księżną Kate?! Romans następcy tronu postawił pałac na nogi! Jest ostry oficjalny komentarz

Zobacz: Meghan Markle odrzuciła pomoc od księżnej Kate. To mogła być ich ostatnia szansa na pogodzenie się

Zobacz: Meghan Markle po porodzie nie pokaże dziecka i złamie królewską tradycję? Do sieci trafił mocny list


Meghan Markle- chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle- chrzest córki Zary Tindall

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×