Szukaj

Meghan Markle poroniła w lipcu. Tabloidy ochoczo donosiły o ciąży. Pojawiły się nawet zdjęcia brzuszka

Prasa o ciąży Meghan Markle

Prasa o ciąży Meghan Markle

Meghan Markle straciła dziecko. Żona księcia Harry'ego w końcu przerwała milczenie. Bardzo przejmującą historię opowiedziała na łamach New York Timesa. Co tabloidy przez ostatnie kilka miesięcy pisały o jej drugiej ciąży? Czy któraś z tych plotek była prawdziwa?

Meghan Markle i książę Harry wraz z początkiem mijającego roku ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej. Podjęli bardzo trudną decyzję o tym, żeby się usamodzielnić i rozpocząć życie na własny koszt. Chcieli również z dala od blasku fleszy i bycia na tak zwanym świeczniku wychowywać swojego syna Archiego. Małżonkowie wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, ale nie mogli zaznać upragnionego spokoju. Ich decyzja o wyprowadzce z Londynu wywołała zupełnie odwrotny skutek od zamierzonego. Tabloidy cały czas roztrząsają, co tak naprawdę skłoniło ich do opuszczenia pałacu, a paparazzi śledzą każdy ich krok.

Nie ma praktycznie dnia, aby w kolorowej prasie nie ukazywały się kolejne artykuły na temat życia Sussexów w Stanach Zjednoczonych. Pod lupę brana jest zwłaszcza Meghan Markle. Żona księcia Harry’ego nigdy nie była ulubienicą mediów. Przypisywano jej już najróżniejsze wpadki i romanse. W lipcu tego roku prasa informowała o tym, że książęca para spodziewa się drugiego dziecka. Sami zainteresowanie nie potwierdzali tych doniesień, przez co wielu wkładało je między bajki. Dopiero teraz Meghan Markle postanowiła przerwać milczenie.

Meghan Markle poroniła. Co tabloidy pisały o jej ciąży?

Meghan Markle 25 listopada udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się bardzo przejmującą historią. Opowiedziała o tym, jak doszło do straty drugiej ciąży. Bardzo szczere, rozrywające serce zwierzenia opublikował New York Times.

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie.

Do tych traumatycznych dla obojga rodziców wydarzeń doszło w lipcu. To właśnie wtedy kolorowa prasa zaczęła usilnie donosić o tym, że Meghan spodziewa się drugiego dziecka. Na początku wakacji magazyn Life & Style oficjalnie ogłosił szczęśliwą nowinę, powołując się na tajemniczego informatora.

Są takie szepty, z których słychać, że Meghan oczekuje drugiego dziecka – mówi informator – i to jest jeden z powodów, dla których ostatnio nie była często widywana. Wyznała, że ​​powiedziała kilku bliskim znajomym, że jest w ciąży.

Meghan Markle "oficjalnie" w ciąży

Meghan Markle „oficjalnie” w ciąży

Pod koniec miesiąca Woman’s Day zamieścił zdjęcie ciężarnej Meghan z Harrym. Na okładce pojawił się tytuł: Zemsta ciężarnej Meghan!. Magazyn zwrócił się do informatora, który powiedział, że nowe dziecko może złagodzić napięcie między Middleton i Markle, nawiązując do ogłoszonej niedawno drugiej ciąży żony Harry’ego. Co więcej, InTouch twierdził, że w ciąży jest nie tylko Meghan, ale także Kate.

Kate kocha dzieci i niezależnie od złej krwi między nią a Meghan, wybaczyłaby jej wszystko w mgnieniu oka, gdyby mogła spędzać więcej czasu z ukochanym Archiem i nową siostrzenicą lub siostrzeńcem.

Od tego momentu paparazzi nie odstępowali Meghan na krok, cały czas robiąc zdjęcia i doszukując się na nich ciążowych krągłości. Kiedy Meghan została przyłapana na ulicach Los Angeles w luźniej sukience, która z powodzeniem mogłaby zakryć ciążowy brzuszek, plotki o rodzeństwie Archiego bardzo się nasiliły. Sussexowie jednak zgodnie milczeli w tej sprawie i nie komentowali żadnych newsów na swój temat.

Jeszcze kilka dni temu tabloid New Idea informował o tym, że ciężarna Meghan ukrywa się w Meksyku po kłótni z Harrym. Na dowód opublikowano również zdjęcia, na których ma mieć zaokrąglony brzuszek.

Ona i Harry pokłócili się i Meghan wręcz wypadła z domu. Zadzwoniła do kumpla i poleciała prywatnym odrzutowcem w podróż do Meksyku. Będzie tam kilka dni – podaje źródło tabloidu.

Już po tym jak Sussexowie stracili dziecko prasa co najmniej kilkanaście razy powielała informację o drugiej ciąży Meghan. Pojawiły się nawet głosy, że książęca para oczekuje córki, a nawet – jak twierdził Globe – bliźniąt. W naszej galerii przypominamy wszystkie okładki, na których można zobaczyć, o czym pisała prasa w tym trudnym dla niej czasie.


Meghan Markle na okładce New Idea

Meghan Markle na okładce New Idea

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży?

Meghan Markle jest w szóstym miesiącu ciąży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×