Harry i Meghan na spacerze. Sprytnie ukryła ciążowy brzuszek?

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan i Harry pomimo przeprowadzki nie mogą liczyć na zbyt wiele prywatności. Gdy tylko wyruszyli na spacer, natychmiast zjawili się paparazzi. Plotki o drugiej ciąży Meghan podsycił jej strój. W co była ubrana podczas wyjścia. 

Meghan Markle i książę Harry, opuszczając Wielką Brytanię i rezygnując z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej, liczyli na odrobinę prywatności. Małżonkowie mieli dosyć bycia na tak zwanym świeczniku, dlatego razem z synem przenieśli się do USA. Niestety Meghan od samego początku nie wzbudziła sympatii kolorowej prasy, dlatego również mieszkając w Los Angeles, nie może liczyć na zbyt wiele spokoju.

Tabloidy cały czas rozpisują się o jej kolejnych wpadkach i śledzą każdy ruch księżnej Sussexu. Można odnieść wrażenie, że ich decyzja przyniosła zupełnie odwrotny skutek. Nie ma tygodnia, by kolorowa prasa nie przekazywała kolejnych rewelacji dotyczących żony księcia Harry’ego. Według tabloidów była księżna przeżyła już kilka romansów, złożyła papiery rozwodowe, a według najnowszych doniesień razem z Harrym spodziewają się drugiego dziecka.

Meghan Markle ukrywa ciążowy brzuszek podczas spaceru?

Małżonkowie od kilku miesięcy unikają mediów i oficjalnie zerwali swoją współpracę z tabloidami, dlatego próżno będzie czekać na ich komentarz w sprawie drugiej ciąży. Internauci jednak już jakiś czas temu dopatrzyli się nieco bardziej zaokrąglonego brzuszka. Ostatnio książęca para była gościem w jednej z piekarni, gdzie wspólnie wyrabiali chleb. Opięty fartuch Meghan sprawiał, że wszyscy patrzyli na jej krągłości.

Teraz para została sfotografowana w jednej z luksusowych dzielnic Beverly Hills. Małżonkowie wybrali się wspólnie do dentysty. Ich spacer w towarzystwie ochroniarzy natychmiast został zauważony przez paparazzich. Na nic zdały się stylizacje, które miały zmylić fotoreporterów. Harry miał na sobie czapeczkę z daszkiem i oczywiście maseczkę. Meghan natomiast zdecydowała się założyć luźną, jasną sukienkę wykonaną z lnu, słomkowy kapelusz z szerokim rondem i przeciwsłoneczne okulary. Księżna nie zapomniała również o maseczce.

To właśnie luźna sukienka Meghan zwróciła największe zainteresowanie. Kilka razy bowiem sprawdziło się już, że gwiazdy pod obszernymi kreacjami skrywały ciążowe krągłości. Czy tak samo będzie w tym przypadku, przekonamy się za kilka miesięcy.

 


Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Meghan Markle i książę Harry w piekarni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×