Szukaj

Meghan Markle zemści się na księżnej Kate. Tabloid donosi o niecnych planach. Sprytnie to wymyśliła

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle tak bardzo nie lubi księżnej Kate, że chce się na niej zemścić na wszelkie sposoby. Za co? Zobaczcie, co donosi tabloid.

O antypatii między Meghan Markle a księżną Kate powstały już setki artykułów. Co spowodowało taką niechęć między nimi? Tego się pewnie nigdy nie dowiemy, tymczasem tabloid donosi, że żona Harry’ego znalazła kolejny sposób, żeby dopiec szwagierce i się na niej zemścić.

Panie nie zaprzyjaźniły się. Od początku kolorowe gazety piszą o niechęci między nimi. Mimo prób nie udało im się nawiązać nici porozumienia. Są zbyt różne, ale do pewnego czasu starały się zachować neutralność. Ostatnio jednak pojawiają się w prasie artykuły, w których już bez ogródek pisze się o nie tylko niechęci, ale nawet nienawiści.

Ostatnio donoszono, że Kate odetnie Meghan od źródeł finansowania z dworu brytyjskiego, a teraz prasa donosi, że Meghan także znalazła sposób jak dopiec żonie Williama.

Jak Meghan zemści się na Kate?

Najnowsza opowieść o królewskich sporach pochodzi z Women’s Day, a na okładce widzimy tytuł: Zemsta ciężarnej Meghan!. Magazyn zwrócił się do informatora, który powiedział, że nowe dziecko może złagodzić napięcie między Middleton i Markle, nawiązując do ogłoszonej niedawno drugiej ciąży żony Harry’ego.

Kate kocha dzieci i niezależnie od złej krwi między nią a Meghan, wybaczyłaby jej wszystko w mgnieniu oka, gdyby mogła spędzać więcej czasu z ukochanym Archiem i nową siostrzenicą lub siostrzeńcem.

Women's Day o zemście Meghan Markle na księżnej Kate

Women’s Day o zemście Meghan Markle na księżnej Kate

Niestety Markle ma inne plany. Podobno powiedziała mężowi, że ani Archie, ani ich następne dziecko nigdy więcej nie zobaczą swoich angielskich krewnych, na czele z Kate. Taka forma zemsty.

Ten rozłam między Markle i Middleton najwyraźniej złamał serce księcia Harry’ego.

W głębi duszy musi czuć ból i ma złamane serce, kiedy wie, że jego dzieci nie będą miały takiego samego wychowania jak dzieci Kate i Williama, a także kontaktu z rodziną w Anglii – mówi informator tabloidu.

Artykuł kończy się stwierdzeniem, że prawdziwymi ofiarami tego konfliktu są Archie oraz następne dziecko Sussexów. A jak to naprawdę wygląda, to wiedzą tylko Meghan i Kate.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Księżna Kate na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów

Księżna Kate na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×