Szukaj

Tabloid „oficjalnie” ogłosił ciążę Meghan Markle. Książę Harry modli się tylko o jedno

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle jest w ciąży. Tabloid podaje, że to już oficjalne. Zdradza w artykule, który to już miesiąc i jak zareagował Harry.

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzili się za ocean, między innymi dlatego, żeby uniknąć ciągłej nagonki ze strony kolorowej prasy. Niestety, ale nie do końca im się to udało, bo stale są pod obserwacją i także jednym z najbardziej ulubionych tematów magazynów plotkarskich.

Kolejna ciąża Meghan to jeden z topowych newsów, a my już niejednokrotnie czytaliśmy, że Archie wkrótce będzie miał rodzeństwo. Tym razem jednak tygodnik twierdzi, że to już oficjalne – Sussexowie spodziewają się drugiego dziecka.

Meghan Markle jest w ciąży

Magazyn Life&Style potwierdza, że Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka. Według okładki gazety to już 3 miesiąc

Są takie szepty, z których słychać, że Meghan oczekuje drugiego dziecka – mówi informator – i to jest jeden z powodów, dla których ostatnio nie była często widywana. Wyznała, że ​​powiedziała kilku bliskim znajomym, że jest w ciąży.

Podobno dziecko ma być dla niej wytchnieniem po miesiącach nagonki w prasie po odejściu pary z rodziny królewskiej, kiedy to gazety rozpisywały się o rzekomym konflikcie z Kate i Williamem, a także innych nieprzyjemnych sprawach.

Obsecnie rozmwaiaja już tylko o imieniu dla przyszłego dziecka, a Harry modli się o dziewczynkę – mówi donosiciel z otoczenia pary.

Pomimo zmian w życiu i rozpoczęciu nowego i karierze w Ameryce, informator mówi, że ostatnio Markle stara się zwalniać i bardziej odpoczywać.

Kariera aktorska na razie poszła w odstawkę. Teraz Meghan chce odpocząć i przygotować się na narodziny drugiego dziecka – dodaje informator.

Póki co rodzina królewska milczy na ten temat, a Sussexowie nie skomentowali doniesień.

Meghan Markle "oficjalnie" w ciąży

Meghan Markle „oficjalnie” w ciąży


Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×