Szukaj

Oficjalne zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry’ego przejdzie do historii! Wyszło komicznie!

Meghan Markle i książę Harry zdjęcie

Meghan Markle i książę Harry zdjęcie

Pocztówka Meghan Markle i księcia Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry wysłali fanom niezwykłą kartkę. W podziękowaniu za życzenia bożonarodzeniowe książęca para przesłała do poddanych zaskakujące zdjęcie. Fotografia rozbawiła Internautów. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Meghan Markle książę Harry nie mają ostatnio lekko. Kłopoty z rodziną ciężarnej księżnej nawarstwiają się, a zła prasa wynikająca z konfliktu z księżną Kateksięciem Williamem również nie pomaga. Para już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko, ale nic nie wskazuje na to, by mieli szansę wypatrywać tego niezwykłego momentu w spokoju. Tym bardziej godne podziwu jest to, że zachowują pogodę ducha i poczucie humoru, z którego oboje słyną. Udowodnili, że mają do siebie dystans wysyłając zabawną kartkę do poddanych, w podziękowaniu za życzenia bożonarodzeniowe.

Królewskie kartki to prawdziwa tradycja, a młoda książęca para nie zamierza jej ignorować. To właśnie z tego powodu każdy, kto przesłał do nich życzenia z okazji Bożego Narodzenia znalazł niedawno w swojej skrzynce pocztowej zabawną kartkę. Fotografia, której użyto do jej stworzenia bez wątpienia szybko stanie się ikoniczna. Na zdjęciu widzimy bowiem, jak roześmiany książę Harry przemawia do tłumu, podczas gdy Meghan… trzyma nad nim parasolkę.

Normalnie podobnymi czynnościami zajmuje się ochroniarz lub asystent, ale tym razem Markle przejęła od nich pałeczkę i to ona osłaniała swojego męża przed deszczem. Radość, jaka bije z tego zdjęcia, udzieliła się Internautom, którzy uważają fotografię za niezwykle zabawną i uroczą.

Prawda, że przyjemnie się na nich patrzy?

Zadziwiające odkrycie tabloidu! Książę Filip o mało nie stracił życia przez rozwód Karola i Camilli!

Książę Karol potraktował Camillę tak samo jak księżną Dianę! Historia sprzed lat zatoczyła koło

Znamy termin porodu Meghan Markle! Bukmacherzy jednak się pomylili


Pocztówka Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pocztówka Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu z wesela

Książę Harry i Meghan Markle w Nowej Zelandii

Książę Harry i Meghan Markle w Nowej Zelandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×