„Meghan Markle i książę Harry rozstali się”. Sensacyjna publikacja tabloidu. Będzie proces?

Meghan Markle i książę Harry rozstali się? Tak twierdzi New Idea

Meghan Markle i książę Harry rozstali się? Tak twierdzi New Idea

Za rezygnacją Harry'ego i Meghan z pełnienia obowiązków służbowych stoi coś więcej niż tylko konflikt z najbliższą rodziną. Sensacyjne doniesienia przekazał australijski tabloid. New Idea dotarła do informacji, które rzucają nowe światło na głośną sprawę. Niewykluczone, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Meghan Markle i książę Harry w środę ogłosili, że oficjalnie złożyli rezygnację ze stanowiska starszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiadomość zelektryzowała media na całym świecie i uruchomiła wyobraźnię dziennikarzy popularnych tabloidów. A przynajmniej takie wrażenie można odnieść, otwierając najnowszy numer australijskiej gazety New Idea.

Tabloid zdobył się na bardzo odważną publikację. Według ustaleń dziennikarzy gazety, Meghan i Harry postanowili odciąć się od reszty klanu z innego powodu niż fatalna relacja z najbliższą rodziną, choć ta również przyczyniła się do tego, co wydarzyło się tuż przed świętami.

Meghan Markle i książę Harry rozstali się przed świętami

New Idea przekonuje, że para rozstała się tuż przed końcem 2019 roku. Postanowili jednak dać sobie jeszcze jedną szansę.

Meghan i Harry potajemnie zerwali ze sobą 83 dni temu! – brzmi nagłówek na okładce najnowszego wydania brukowca.

Podobno wpływ na taki bieg zdarzeń miała nie najlepsza relacja Meghan z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Chłodne gesty ze strony księżnej Kate, czy uprzykrzanie życia przez Camillę Parker-Bowles doprowadziły do potężnego kryzysu. w małżeństwie Sussexów.

Harry nie chciał już dłużej bronić osób, które utrudniały życie jego ukochanej. Musiał zdecydować, z kim chce spędzić resztę życia – twierdzi informator gazety.

New Idea donosi o rozstaniu Meghan i Harry'ego

New Idea donosi o rozstaniu Meghan i Harry’ego

Para, aby przeczekać ciężkie chwile, spakowała walizki i wraz z synem wybrała się do Ameryki Północnej. W Kanadzie spędzili święta, podczas których mieli okazję przeanalizować wszystkie nieprzyjemne sytuacje i wyjaśnić sobie wszelkie niesnaski, jakie pojawiły się między nimi. W końcu Harry wielokrotnie znajdywał się między młotem a kowadłem, gdy jego ojciec, babcia i brat atakowali kobietę, którą poślubił.

Małżonkowie wyłączyli telefony komórkowe i z dala od pałacu podjęli decyzję, która w tym tygodniu wstrząsnęła całym światem.

Biedny Harry robi wszystko, co w jego mocy, aby uratować swoje małżeństwo. Starają się poukładać wszystko tak, by żyć szczęśliwie, ale nie jest to łatwe, gdy wszyscy dookoła wywierają na nich presję, jak mają wyglądać, co mówić i jak się zachowywać – czytamy na łamach New Idea.

Kosztem własnego szczęścia narazili siebie i całą rodzinę na ataki ze strony rozjuszonych Brytyjczyków, z których podatków utrzymuje się cały królewski ród. Z drugiej strony pokazali, że dla miłości są gotowi do największych poświęceń.

Liczą się tylko oni. Obiecali sobie, że nikt już nie stanie im na drodze do szczęścia – kwituje informator australijskiego tygodnika.

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofali się z pełnienia obowiązków służbowych

Wierzycie w doniesienia o rzekomym rozstaniu Meghan i Harry’ego? W końcu tabloid, który o nim donosi zdążył już porządnie namieszać w mediach, publikując wyretuszowane do granic możliwości zdjęcia rzekomo wychudzonej Angeliny Jolie, Katie Holmes czy Meghan Markle z doklejonym zaokrąglonym brzuchem, na długo przed jej zajściem w ciążę.

Zobacz także: Donald Trump o konflikcie Meghan i królowej. Czyją stronę trzyma?

Wojna Meghan Markle z tabloidami

W październiku książęca para rozpoczęła działania prawne wobec Mail on Sunday, tabloidu, który opublikował treść prywatnego listu Meghan. Pałac Buckingham twierdził wówczas, że działania tabloidu były bezprawne. Oświadczenie w sprawie osobiście wystosował książę Harry, który zapewnił, że z autorami publikacji spotka się twarzą w twarz w sądzie.

Moje najgłębsze obawy dotyczą tego, że historia się powtórzy. Widziałem co dzieje się, gdy ktoś kogo kocham jest uprzedmiotowiony do takiego stopnia, że nie jest już traktowany jako prawdziwa osoba. Straciłem matkę i teraz widzę jak moja żona pada ofiarą tych samych, potężnych sił – napisał Harry.

Mąż Markle dodał również, że gazeta „celowo wprowadziła w błąd czytelników, omijając wybrane akapity, konkretne zdania, a nawet poszczególne słowa” w liście. Rzecznik tabloidu zaprzecza, jakoby treść listu została zmieniona „w sposób, który zmieniłby jego znaczenie”.

Czy w sprawie publikacji New Idea para zareaguje w podobny sposób?


Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×