Szukaj

Meghan Markle wymiguje się od spotkania z Donaldem Trumpem! Już teraz wiadomo, dlaczego nie poda ręki prezydentowi USA

Donald Trump na początku czerwca odwiedzi Wielką Brytanią. Chociaż spotka się z księciem Harrym, to na spotkaniu zabraknie Meghan Markle. Znamy powód, dla którego księżna nie będzie oficjalnej w uroczystej rozmowie.
Meghan Markle - czy spotka się z Donaldem Trumpem?

Donald Trump na początku czerwca przyleci do Wielkiej Brytanii. Chociaż prezydent Stanów Zjednoczonych spotka się z królową Elżbietą II, a także z pewnością ze sporą częścią brytyjskiej rodziny królewskiej, raczej nie pozna żony księcia Harry’ego. Dlaczego Meghan Markle, najsłynniejsza Amerykanka na Wyspach nie spotka się z Donaldem?

Wszystko przez to, że księżna niedawno została mamą i urodziła pierwsze dziecko. Jest więc na urlopie macierzyńskim i nie oczekuje się od niej powrotu do służbowych obowiązków. W tym przypadku Markle jest to na rękę, bowiem nie popiera poglądów i działań obecnie panującego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Księżna, zanim poślubiła Harry’ego, otwarcie krytykowała jego postawę, a w jednym z wywiadów nazwała go osobą “dzielącą społeczeństwo i siejącą ferment”.

Wiadomo także, że spotkania z prezydentem i Pierwszą Damą Melanią nie ominie księcia Harry’ego. To właśnie on dołączy do swojej babci Elżbiety II podczas prywatnego lunchu, który odbędzie się w poniedziałek 3 czerwca w Pałacu Buckingham. Następnie grupa obejrzy specjalną wystawę w Galerii Obrazów, w której zostaną pokazane przedmioty o znaczeniu historycznym dla USA z Królewskiej Kolekcji.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry ponownie zostaną rodzicami?! Brytyjskie media wytropiły wielką tajemnicę książęcej pary!

Zobacz: Najsłynniejsza sobowtórka Meghan Markle jest w ciąży. Nie zgadniecie, jak nazwie swoje dziecko

Zobacz: Meghan Markle spali się ze wstydu! Najbliższa przyjaciółka wyjawiła, jak wyglądało jej niby “love story” z księciem Harrym


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×