Szukaj

Druga ciąża Meghan Markle pod lupą. Kolejny tabloid publikuje foto z brzuszkiem. Coś tu jednak nie gra

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle jest w drugiej ciąży — donosi Woman's Day, który na okładce publikuje zdjęcie księżnej z dużym, ciążowym brzuchem. Co udało się ustalić tabloidowi?

Meghan Markle i książę Harry od kilku miesięcy mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Najpierw przebywali w Los Angeles, stamtąd przeprowadzili się do Santa Barbara. Kupili sporych rozmiarów posiadłość, położoną w spokojnej okolicy, w której mogą się cieszyć wymarzoną prywatnością.

Chociaż małżonkowie zrezygnowali z reprezentowania interesów rodziny królewskiej, nadal starają się być aktywni. Pojawiają się podczas mniejszych i większych imprez, udzielają wywiadów, a także prowadzą eventy. Tak jak niedawno, gdy wprost ze swojego salonu byli gospodarzami gali tygodnika Time. 

Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Ma gigantyczny brzuch

Chociaż Meghan i Harry na co dzień trzymają się z daleka od kolorowej prasy, tabloidy regularnie biorą pod lupę ich życie prywatne. Analizują nie tylko ich relacje z monarchinią i jej bliskimi, ale także donoszą, że Markle spodziewa się narodzin kolejnego dziecka. O tym jest przekonany magazyn Woman’s Day, który już na okładce publikuje zdjęcie zrobione z ukrycia, na którym księżna ma duży brzuch.

Tabloid donosi, że żona Harry’ego unika publicznych wystąpień. Chociaż regularnie udziela wywiadów, przeważnie ma na sobie luźniejsze ubrania lub pozuje tak, by ukryć sporą część sylwetki. Według informatora powodem jest nic innego, jak druga ciąża Meghan Markle.

Bliska osoba z otoczenia małżonków donosi, że ci rozpoczęli starania o dziecko tuż po narodzinach Archiego. Zawsze marzyli o dużej rodzinie, chcieli więc spełnić te plany jak najwcześniej.

Wszystko zaczyna im się prawie układać. Zawsze chcieli mieć dwoje dzieci i faktem jest, że czas nie działa na ich korzyść pod względem biologicznym. Zaczęli się starać o drugie dziecko, gdy tylko okazało się to bezpieczne dla Meghan po urodzeniu syna — komentuje osoba z otoczenia pary.

Gdy okazało się, że Meghan jest w drugiej ciąży, zakochani nie mogli ukryć swojej ekscytacji. Podobno na razie nie chcą dzielić się tą informacją ze światem i jeszcze nie powiedzieli swoim bliskim. Chociaż przy pierwszej ciąży królowa Elżbieta II wiedziała jako jedna z pierwszych, na ten moment nic nie wie:

Meghan nie dała jeszcze znać królowej. Nie byłbym zaskoczony, gdyby się okazało, że dowie się o ciąży jako ostatnia — dodaje informator.

Czy te doniesienia są prawdziwe? Zainteresowani nie odnieśli się do plotek. Nie jest jednak tajemnicą, że informacje o drugiej ciąży Markle od dawna obiegają tabloidy i jak do tej pory jeszcze się nie potwierdziły. To, co dodatkowo podważa wiarygodność artykułu, to zdjęcie na czołówce. Prawdopodobnie zostało wykonane w trakcie pobytu Meghan w Nowym Jorku, gdzie wyprawiła swoje pierwsze baby shower.


Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle and Serena Williams Leave Dinner at the Polo Bar in NYC Pictured: Meghan Markle World Rights,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×