Meghan i Harry galę „Time” poprowadzili wprost ze swojego domu! Nie brakuje w nim stylowych dodatków

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry pojawili się podczas gali Time. Ze swojego domu połączyli się ze studiem i przy okazji pokazali fragment mieszkania. Stylowe dodatki przyciągają uwagę.

Meghan Markle i książę Harry na początku roku zrezygnowali z pełnienia swoich obowiązków w rodzinie królewskiej. Spakowali walizki i przenieśli się za ocean. Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa zamieszkali w Los Angeles, skąd przeprowadzili się do Santa Barbara. Tam kupili wymarzoną posiadłość, w której cieszą się wymarzoną prywatnością.

Meghan Markle i Harry na gali Time 

Chociaż Meghan i Harry zrezygnowali z życia w rodzinie królewskiej, nie wycofali się z publicznej działalności. Co jakiś czas biorą udział w mniejszych i większych akcjach charytatywnych, udzielają wywiadów, a także goszczą w telewizji. Tak jak pod koniec września, gdy Markle zadebiutowała w amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Kolejny raz w telewizji Meghan pojawiła się we wtorek. Tym razem towarzyszył jej Harry. Małżonkowie byli gośćmi specjalnymi podczas gali Time. 

Ze studiem połączyli się wprost ze swojego salonu. Zdradzili, że wraz z synkiem starają się spędzać jak najbardziej produktywny czas, obserwując niemal każde jego zachowanie. Ujawnili też, że starają się walczyć z negatywnym działaniem internetu i social mediów:

Zawarliśmy przyjaźnie z wieloma osobami, które mają jeden wspólny cel — chęć uczynienia tej przestrzeni zdrowszej i lepszej dla nas wszystkich — mówiła Meghan Markle.

To, co dzieje się w świecie online, ma wpływ na świat. Nie ogranicza się do określonych platform lub grup w mediach społecznościowych. To jest globalny kryzys — globalny kryzys nienawiści, globalny kryzys dezinformacji i globalny kryzys zdrowotny — wtórował jej mąż.

Uwagę przyciągały nie tylko słowa małżonków, ale także ich otoczenie. Meghan i Harry zaprosili widzów do salonu, w którym nie brakuje stylowych dodatków. Do takich można zaliczyć oryginalny, drewniany świecznik, który stoi na kominku, a także obrazy rozwieszone na ścianach.

Nie jest to pierwszy raz, gdy para pokazała swoim fanom fragmenty domu w Santa Barbara. Reszta zdjęć w galerii.


Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domuo

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domuo

Meghan Markle i książę Harry pokazali mieszkanie

Meghan Markle i książę Harry pokazali mieszkanie

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Meghan i Harry zaprosili fanów do swojego domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×