Szukaj

Zaczęło się. Brytyjczycy chcą rozszarpać Meghan i Harry’ego! Okrutne komentarze zalały sieć: „OSZUŚCI”

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie podali do wiadomości, że nie zamierzają kontynuować swoich obowiązków na dworze brytyjskim. Zapowiada się skandal na miarę rozwodu księżnej Diany z Karolem. Brytyjczycy już są podzieleni. Jakie są przyczyny rezygnacji Sussexów?
Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską

Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską

Meghan Markle i książę Harry jakiś czas temu postanowili nabrać dystansu do życia na dworze brytyjskim i udali się na sześciotygodniowy urlop do Ameryki. Musieli tam mocno główkować, jakie będzie ich kolejne posunięcie, bo ledwie wrócili, a już puścili niezłą bombę.

Wczoraj wieczorem oświadczyli na swoim Instagramie, że wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych. W długim wpisie wyjawili swój plan dalszego funkcjonowania w rodzinie królewskiej i dalszej działalności. Tabloidy natychmiast podchwyciły wątek i przypomniały, że książę Karol chce wyrzucić ich z rodziny królewskiej, a królowa Elżbieta II jest wściekła, że jej nie uprzedzili o swoich zamiarach.

Czy Brytyjczycy obwinią Meghan Markle o odejście Harry’ego z rodziny królewskiej?

Życie Meghan Markle na dworze królewskim od początku nie było usłane różami. Samodzielna, niezależna, nie do końca przyjmowała nakazy etykiety. Niejednokrotnie pokazywała swój temperament. Do tego bardzo emocjonalna. Książę Harry, zapatrzony w żonę, wspierał każde jej działanie, a nawet wytoczył wojnę tabloidom, żeby nie brukały dobrego imienia jego ukochanej.

Harry też zdaje się mieć ukryte urazy. Niepokorny, niejednokrotnie uważany za czarną owcę rodziny, musiał znieść nawet pogłoski o tym, że nie jest prawowitym synem księcia Karola, ożenił się, popełniając mezalians, zawsze chodził własnymi ścieżkami. Mimo to, Brytyjczycy pokochali tę jego rogatą duszę, która do wczoraj związana była z monarchią i jej służyła. Ale czy wytrzymają nagłe oświadczenie młodego Sussexa, który postanowił, że razem z żoną zrezygnują z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej?

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Oświadczenie Meghan i Harry’ego. Reakcje Brytyjczyków

Nie minęła doba od ich publicznego oświadczenia, a już Brytyjczycy się podzielili na dwa obozy. Są tacy, którzy wspierają Harry’ego i Meghan. Rozumieją, że chcą pójść własną ścieżką, która może niekoniecznie jest po drodze pałacowi. Inni z kolei, a tych jest zdecydowanie więcej, są niezmiernie oburzeni, czują się oszukani i wykorzystani przez Harry’ego i Meghan.

W komentarzach przy wpisie Sussexów nie przebierają w słowach:

  • Oddacie nam miliony funtów za wasze podróże i dom?
  • Macie miliony dolarów, a chcecie starać się o niezależność finansową? Zejdźcie na ziemię.
  • Jakoś pieniędzy naszych podatników nie było wam tak ciężko wydawać. Wystawny ślub za naszą kasę, a teraz uciekają. Skandal. Oszuści.
  • Jak wy sobie to wyobrażacie? Pożyliście, zaczęły się schody, coś nie po waszej myśli i uciekacie?

Pojawiły się również wpisy, w których internauci obwiniają o taki bieg zdarzeń Meghan:

  • Harry obudź się! Meghan doprowadzi cię do ruiny!
  • Miłość jest piękna, ale i ślepa.
  • Harry się zorientuje, że popełnił błąd, słuchając Meghan, ale będzie za późno.

Czy Meghan i Harry spodziewali się takiej reakcji? Jak do sprawy podejdzie William, który miał ostatnimi czasy niezbyt dobry kontakt z młodszym bratem? I finalnie, czy to nie Meghan, po raz kolejny, zostanie obwiniona, że sprowadziła Harry’ego na złą drogę?

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Meghan Markle z księciem Harrym i synem


Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×