Szukaj

Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Plotki o tym, że książę Harry nie jest synem księcia Karola krążą już od ponad 30 lat. Księżna Diana miała wdać się w romans z przystojnym Jamesem Hewittem i spłodzić syna, wciąż będąc żoną księcia Karola. Biorąc pod uwagę kontrowersje otaczające małżeństwo następcy brytyjskiego tronu i fakt, że Diana podejrzewana była o szukanie miłości w ramionach innego, a także niebywałe podobieństwo młodego księcia do jego domniemanego ojca, trudno się dziwić.

Afera na królewskim dworze! Tylko JEDEN z synów księżnej Diany jest potomkiem księcia Karola?!

Wielokrotnie kwestionowano pochodzenie księcia Harry’ego, ale prawdziwa burza wybuchła gdy w książce Diana: Closely Guarded Secret prywatny ochroniarz Królowej Ludzkich Serc wyjawił:

Spotykali się [Diana i James] w starej chatce w Devon, należącej do Shirley, matki Hewitta. Gdy opuszczali sypialnię, deski pod łóżkiem mówiły więcej niż jakakolwiek spowiedź – wyjawił.

W jednym z późniejszych wywiadów James potwierdził, że ich romans rzeczywiście istniał:

Nigdy nie chciała się we mnie zakochać celowo, tak jak ja nie chciałem zakochać się w niej, ale to i tak się stało, bo okoliczności pchały nas ku sobie. To było widać, że bardzo chce, by ta relacja opierała się na fizyczności. I nie będę sugerował czyja to wina, ale ostatecznie tak się stało i było to obopólne – skwitował.

Podobne teorie konspiracyjne mogłyby kosztować księcia Harry’ego nie tylko jego majątek, ale również tytuł, który bękartowi nie przysługuje. I choć rzeczywiście książę Harry nie jest specjalnie podobny do swojego ojca, to zdjęcie z młodości jego dziadka, księcia Filipa, rozwiewa wszelkie wątpliwości:

Pokrewieństwa nie sposób ukryć. Książę Harry jest bardzo podobny do swojego dziadka i widać to jak na dłoni.

Hewitt potwierdził też, że nie jest ojcem młodszego z synów Diany w jednym z wywiadów po jej śmierci, gdy sprawa zrobiła się naprawdę głośna:

Nie ma szans, zapewniam wam, nie ma możliwości, żebym był ojcem Harry’ego. Przyznaję, że rude włosy są podobne do moich i ludzie mówią, że jesteśmy podobni, ale poznałem Dianę gdy Harry był już sporym niemowlakiem – uciął spekulacje.

Spójrzcie na zdjęcia i sami oceńcie. Do kogo jest bardziej podobny?

Wspomnienia, które bolą. Książę Harry i książę William opowiedzieli o ostatniej rozmowie z księżną Dianą

Cała księżna Diana. Księżniczka Charlotte udowodniła, że ma w sobie więcej z Lady Di niż ktokolwiek inny w rodzinie królewskiej

Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Książę Karol nie wytrzymał oszczerstw pod adresem Meghan. Błyskawiczna reakcja pałacu na niesmaczny komentarz przyjaciela Diany


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×