Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Książe Harry nie jest synem księcia Karola?

Książę Harry nie jest synem księcia Karola?

Plotki o tym, że książę Harry nie jest synem księcia Karola krążą już od ponad 30 lat. Księżna Diana miała wdać się w romans z przystojnym Jamesem Hewittem i spłodzić syna, wciąż będąc żoną księcia Karola. Biorąc pod uwagę kontrowersje otaczające małżeństwo następcy brytyjskiego tronu i fakt, że Diana podejrzewana była o szukanie miłości w ramionach innego, a także niebywałe podobieństwo młodego księcia do jego domniemanego ojca, trudno się dziwić.

Afera na królewskim dworze! Tylko JEDEN z synów księżnej Diany jest potomkiem księcia Karola?!

Wielokrotnie kwestionowano pochodzenie księcia Harry’ego, ale prawdziwa burza wybuchła gdy w książce Diana: Closely Guarded Secret prywatny ochroniarz Królowej Ludzkich Serc wyjawił:

Spotykali się [Diana i James] w starej chatce w Devon, należącej do Shirley, matki Hewitta. Gdy opuszczali sypialnię, deski pod łóżkiem mówiły więcej niż jakakolwiek spowiedź – wyjawił.

W jednym z późniejszych wywiadów James potwierdził, że ich romans rzeczywiście istniał:

Nigdy nie chciała się we mnie zakochać celowo, tak jak ja nie chciałem zakochać się w niej, ale to i tak się stało, bo okoliczności pchały nas ku sobie. To było widać, że bardzo chce, by ta relacja opierała się na fizyczności. I nie będę sugerował czyja to wina, ale ostatecznie tak się stało i było to obopólne – skwitował.

Podobne teorie konspiracyjne mogłyby kosztować księcia Harry’ego nie tylko jego majątek, ale również tytuł, który bękartowi nie przysługuje. I choć rzeczywiście książę Harry nie jest specjalnie podobny do swojego ojca, to zdjęcie z młodości jego dziadka, księcia Filipa, rozwiewa wszelkie wątpliwości:

Pokrewieństwa nie sposób ukryć. Książę Harry jest bardzo podobny do swojego dziadka i widać to jak na dłoni.

Hewitt potwierdził też, że nie jest ojcem młodszego z synów Diany w jednym z wywiadów po jej śmierci, gdy sprawa zrobiła się naprawdę głośna:

Nie ma szans, zapewniam wam, nie ma możliwości, żebym był ojcem Harry’ego. Przyznaję, że rude włosy są podobne do moich i ludzie mówią, że jesteśmy podobni, ale poznałem Dianę gdy Harry był już sporym niemowlakiem – uciął spekulacje.

Spójrzcie na zdjęcia i sami oceńcie. Do kogo jest bardziej podobny?

Wspomnienia, które bolą. Książę Harry i książę William opowiedzieli o ostatniej rozmowie z księżną Dianą

Cała księżna Diana. Księżniczka Charlotte udowodniła, że ma w sobie więcej z Lady Di niż ktokolwiek inny w rodzinie królewskiej

Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Książę Karol nie wytrzymał oszczerstw pod adresem Meghan. Błyskawiczna reakcja pałacu na niesmaczny komentarz przyjaciela Diany


Książę Filip i książę Harry

Książę Filip i książę Harry

Książę Filip w młodości

Książę Filip w młodości

James Hewitt - domniemany kochanek księżnej Diany

James Hewitt - domniemany kochanek księżnej Diany

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×