Szukaj

To Karol wyrzucił Meghan i Harry’ego z rodziny? Tabloid donosi o sytuacji, do której pałac nigdy się nie przyzna

Książę Karol wyrzuca Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej

Książę Karol wyrzuca Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry dzisiaj oficjalnie wycofali się z obowiązków służbowych. Świat jednak obiegają wieści, jakoby to książę Karol ich wyrzucił z rodziny królewskiej, a królowa Elżbieta II jest wściekła, że jej w żaden sposób nie uprzedzili.

Meghan Markle i książę Harry oświadczyli dzisiaj, że wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych. W długim wpisie, opublikowanym na Instagramie, wyjawili swój plan. Tabloidy natychmiast podchwyciły wątek i przypomniały, że książę Karol chce wyrzucić ich z rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta jest wściekła, że jej nie uprzedzili.

Książę Karol wyrzucił Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej?

Dramat w rodzinie królewskiej, Woman’s Day donosi, że książę Karol wyrzucił Meghan i Harry’ego z rodziny. Okazuje się, że to nie Elżbieta chciała się ich pozbyć, a jej najstarszy syn.

Sedno tkwi w tym, że książę Karol jest zdenerwowany, że książę i księżna zakładają swoją nową organizację charytatywną. To, zgodnie z doniesieniem źródła, doprowadziło księcia Walii do furii.

Nigdy nie konsultowali się z księciem Karolem w tej sprawie, mimo że wiedzieli, że bierze odpowiedzialność przewodzenia rodzinie, gdy królowa powoli się wycofuje. To tylko taki ostatni akt buntu Harry’ego i Meghan i oznaka wielkiego braku szacunku.

Dalej donosiciel twierdzi, że Markle i książę Harry wkręcili resztę rodziny w proces przeciwko londyńskiemu tabloidowi. Źródło twierdzi:

Są podstępni, a Karol ma już dość. Jest zdeterminowany, by 2020 r. poświęcić na wyplenienie z monarchii, tych, którzy nie stoją w szeregu, nawet jeśli to jego własny syn.

Książę i księżna Sussexu wrócili z sześciotygodniowych wakacji do Ameryki i ponownie podjęli obowiązki królewskie w tym tygodniu. Wszystko wskazywało na to, że stosunki w rodzicie królewskiej wracają do normy, tymczasem Meghan i Harry spuścili na pałac nową bombę, oświadczając, że nie będą już chcieli pełnić oficjalnych obowiązków, że chcą się utrzymywać sami i sami o sobie decydować, żyjąc pomiędzy kontynentami.

Pomijając już księcia Karola i jego frustrację wyczynami syna i jego małżonki, trzeba wspomnieć, że oświadczenie młodych Sussexów bardzo dotknęło królową Elżbietę II.

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Królowa Elżbieta II jest załamana oświadczaniem Harry’ego i Meghan

Delikatnie rzecz ujmując, Pałac Buckingham jest rozczarowany decyzją Harry’ego i Meghan o odejściu ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej. Para nie powiedziała o tym królowej przed ogłoszeniem ich odejścia w mediach społecznościowych, co miało doprowadzić królową, najpierw do furii, a potem załamania. Nie spodziewała się takiego zachowania po swoim wnuku.

Po opublikowaniu ich oświadczenia korespondent BBC, Jonny Dymond, powiedział na Twitterze:

BBC rozumie, że żaden inny członek rodziny królewskiej nie został poinformowany przed tym, jak Harry i Meghan wydali dziś osobiste oświadczenie. Pałac jest rozczarowany.

Następnie rzeczniczka Pałacu Buckingham powiedziała, że ​​dyskusje z małżonkami na temat ich decyzji są na wczesnym etapie, dodając:

Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu.

Okazuje się, że do poprzednich problemów, które mieli z innymi członkami rodziny królewskiej, Sussexowie dołożyli sobie nowych. Zdaje się, że ich samowolna decyzja tylko utwierdzi księcia Karola w decyzji wyrzucenia ich z rodziny królewskiej.

Zobacz także: Harry nie jest synem Karola? Tabloid dotarł do biologicznego ojca księcia. Tak wygląda


Melania Trump, Donald Trump, księżna Camilla, książę Karol - Szczyt NATO w Londynie

Melania Trump, Donald Trump, księżna Camilla, książę Karol - Szczyt NATO w Londynie

Nancy Reagan i książę Karol na spotkaniu w Białym Domu

Nancy Reagan i książę Karol na spotkaniu w Białym Domu

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×