Szok! Królowa Elżbieta II ogołociła Meghan, Harry’ego i Archiego ze wszystkiego! Brukowa prasa ujawnia szczegóły

Harry, Meghan

Harry, Meghan

Księżna Meghan i książę Harry wypisują się z rodziny królewskiej. Są zmęczeni życiem na świeczniku i konfliktem z tabloidami. Zobaczcie, jak zareagowała królowa Elżbieta II.

Księżna Meghan i książę Harry od kilku tygodni prowadzą przykrą dla nich, a zwłaszcza dla Meghan, wojnę z tabloidami. Postanowili odpocząć od tego zamieszania i opuścić rodzinę królewska. Co się z tym wiąże? Jak zareagowała Elżbieta II?

Zobacz: Księżna Kate ma dosyć konfliktu z Meghan Markle. Zrobiła coś niesamowitego

Książę Harry i księżna Meghan – opuszczają rodzinę królewską

W tym tygodniu tabloidy obiegła wiadomość, że Meghan i Harry’ego grożą odejściem z rodziny królewskiej, ale królowa Elżbieta II odbiera to jako blef  i że mówi im, że jeśli tak, to odbierze im tytuły, dom i odetnie od finansów.

Zobacz: Książę Harry nie może dłużej patrzeć na cierpienie Meghan Markle. Podjął stanowcze kroki. „People” ujawniło nowe szczegóły

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry’ego i Meghan

Najdziwniejsze jest jednak to, że pomimo tego, że książę i księżna Sussex są jedną z najbardziej znanych par na świecie, to tylko jeden tabloid pisze o sprawie, która przypuszczalnie byłaby najważniejszą wiadomością na całym świecie.

Tabloid na dwóch stronach, powołując się na tak zwane „osoby z pałacu królewskiego”, mówi, że wszystko zaczęło się po filmie o podróży do Afryki i ostatnim wywiadzie z Markle, który został wyemitowany w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle i książę Harry na okładce National Enquirer

Meghan Markle i książę Harry na okładce National Enquirer

Jedno źródło mówi tabloidowi:

Domagali się sześciotygodniowej przerwy na relaks – i zobaczenia, co Ameryka im oferuje. Jej Wysokość eksplodowała! Powiedziano mi, że odparła „Sześć tygodni? Możesz zrobić to na stałe! ”

Źródła mówią również, że królowa Elżbieta II wyszydziła ich film dokumentalny mówiąc, że Meghan jest kiepską aktorką. Księżna Sussex ma prawo czuć się urażona. Nie wiadomo jak skończy się ta historia dla książąt Sussexu, ale jedno jest pewne, Harry zrobi wszystko, żeby zadowolić żonę.

Zobacz: Rodzina królewska w rozsypce! Meghan Markle zabrała Archiego i uciekła od Harry’ego! Tabloid ujawnia kulisy


Meghan Markle i książę Harry na okładce National Enquirer

Meghan Markle i książę Harry na okładce National Enquirer

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×