Mateusz Damięcki pochwalił się żoną, jednak fani zwrócili uwagę na opis. Padły słowa o różnicy wieku i zmarszczkach

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki zamieścił zdjęcie z żoną. Paulina wygląda naprawdę pięknie. Przy okazji wyznał, że jest od niego starsza. Ile ma lat?

Mateusz Damięcki to doceniany aktor. Talent odziedziczył po przodkach. Jego dziadkowie od strony ojca – Irena Dobiesław, również byli aktorami. W ich ślady poszedł tata Mateusza – Maciej, doskonale znany widzom za sprawą roli księdza w M jak miłość

Syn Macieja wystąpił w popularnych produkcjach jak: Furioza, Czarny, Kochaj i tańcz, Karol. Człowiek, który został papieżem, Jutro idziemy do kina, Przedwiośnie, Miłość jest wszystkim. Szczególnie dobrze przyjęto rolę w pierwszej z wymienionych pozycji. Zagrał w niej pseudokibica – Goldena, który wszedł w świat zorganizowanej przestępczości narkotykowej. Film zdobył sporą popularność poza granicami naszego kraju po tym, gdy udostępniono go na łamach platformy Netflix.

Święcący sukcesy 41-latek jest mężem Pauliny Andrzejewskiej. Para doczekała się synów: Franciszka Ignacego. Dziś, z okazji urodzin żony, Mateusz pokazał ich wspólne zdjęcie, przy okazji uroczo żartując z różnicy wieku między nimi.

Mateusz Damięcki na zdjęciu z żoną

Na fotce widać Mateusza i Paulinę, którzy są do siebie wtuleni. On – zapozował bez koszulki, a ona – w staniku. W opisie uroczego zdjęcia gwiazdor nawiązał do tego, że współmałżonka jest o niego starsza o 10 miesięcy, co budzi niezdrowe emocje u niektórych ludzi.

 I znów nadszedł ten dzień. Moja żona od dziś przez kolejne 10 miesięcy będzie ode mnie starsza o rok. Fakt ten w wielu osobach wzbudza wiele emocji, kochani, na zdrowie! Paulinko @pmandrzejewska , skarbie, Ty wiesz, bo Ci przed chwilą powiedziałem na ucho, ale robie to również via Insta/Face, żeby wkurzyć kilka osób, które liczą nam zmarszczki i pojawiające się w różnych miejscach kilogramy. Kocham Cię całym sercem, bądź szczęśliwa, dziś, jutro i pojutrze jestem do Twojej dyspozycji – napisał.

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze znanych Polaków:

 • Bądźcie szczęśliwi razem i każde z osobna! Pasujecie do siebie jak nikt!!! – życzyła Grażyna Wolszczak.

 • Dobra energia w Waszą stronę leci z Warszawy – Anita Sokołowska.

 • Kochamy Was ze zmarszczkami i wszystkim innym – Marta Żmuda Trzebiatowska.

Jastrząb Post dołącza do życzeń.


Mateusz Damięcki z żoną

Mateusz Damięcki z żoną

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera Top Gun: Maverick

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera Top Gun: Maverick

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera filmu „Furioza”

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera filmu „Furioza”

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wartościowi ludzie z nich.

 • Gość pisze:

  Otwiera człowiek przeglądarkę a tam ciągle jedno i to samo, jak zdarta płyta. Wieczne kompleksy i niedowartościowanie żony Damięckiego. Kogo to w ogóle obchodzi? Może lepiej skorzystać z dobrego psychologa, przerobić jakieś braki z dzieciństwa, a nie non-stop płakać mężowi w rękaw jaka to ja brzydka. Coś tu jest ewidentne nie tak. Może coś o twórczości aktora. Prosimy jakiś wartościowszy artykół w końcu się podświetli- o nowych projektach, sprawach zawodowych? Nie piszcie już tych głupot, czytać się tego nie da!!!

  • OLKA pisze:

   Gośc: a może Ty zacznij używać słownika zanim cokolwiek napiszesz. Błędy ale litr jadu wylany. Skoro wiesz komu potrzebny psycholog to zacznij od Siebie.A propos skoro oceniasz czyjąś urodę to najpierw marsz do lustra.

  • Gość pisze:

   Ona żadnego jadu nie wylała i nikogo nie oceniła. Zupełnie o czymś innym pisze. A temat jest wałkowany od bardzo dawna to fakt i też potwierdzam. Ja akurat myślałam, że to jego matka. Oni tego nie widzą bo są że sobą na codzień.

 • GośćAla pisze:

  No i super !Najważniejsze że są ze sobą szczęśliwi wbrew źle im życzącym !

 • Gość pisze:

  Super Ludzie

 • Gość pisze:

  Grunt to miłość, szczęście i zrozumienie w związku. .Jesteście wspaniali- tak trzymać!

 • Gość pisze:

  Bardzo fajna z nich para.Życze wszystkiego dobrego !!!

  • Gość pisze:

   Serio? Zależy Pani tak bardzo na tym aby tysiące osób potwierdzało to czy jest Pani ładna czy brzydka. Nie wystarczy Pani opinia męża??? Musi to potwierdzać dla Pani cały świat i być to sprawa publiczna? Czy to nie jest już przypadkiem próżność ???

 • Gość pisze:

  Pana żonka jest śliczna i naturalna..Dużo zdrówka🌺

 • Gość pisze:

  Wszystkiego dobrego 🌹

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×