Z OSTATNIEJ CHWILI: Znamy zwycięzcę „Masterchefa 7”! Werdykt był wielkim zaskoczeniem!

Kto wygrał MasterChef 7?

Finał Masterchef 7 za nami! Program wygrała Ola Nguyen!

W ostatnim odcinku zmierzyli się już tylko trzej uczestnicy, którzy awansowali do finału z wybranej do programu czternastki. Trójką szczęśliwych kucharzy finałowego odcinka byli Martyna Chomacka, Ola Nguyen oraz Lorek Zediu.

W kolejnych odcinkach programu odpadali następni uczestnicy, dopiero w niedziele zmierzyli się najlepsi z nich. Kucharze amatorzy rywalizowali ze sobą podczas przygotowywania potraw wymyślonych przez jurorów. Na przygotowanie frykasów mieli mało czasu, dodatkowym stresem była obecność w studiu rodzin finalistów.

Trzecie miejsce zajęła Martyna Chomacka, która odpadła jako pierwsza z trójki finałowej, zdobywając najmniej punktów od jurorów. Egzotyczna azjatycka Ola i włoski Lorek zmierzyli się w ścisłym finale, przygotowując przystawki i dania główne. W finale okazała się lepsza Ola Nguyen i to ona wygrała MasterChef 2018, dzięki czemu wyda własną książkę kucharską!

Gratulujemy.

https://www.facebook.com/olangujen/

Miss Polski 2018 wybrana! Wygrała 27-letnia piękna stewardessa ze Świnoujścia!

Burza w sieci po finale „Masterchefa”! Zwycięzca w ogniu krytyki, a razem z nim Magda Gessler!

Naga Edyta Olszówka pokazała swoje piękne ciało i błysnęła pięknym biustem w serialu Netflixa! Schudła i znowu wygląda jak z okładki „Playboya”!


Kto wygrał MasterChef 7?

Kto wygrał MasterChef 7?

Ola Nguyen wygrała MasterChef 2018

Ola Nguyen wygrała MasterChef 2018

Kim jest Ola Nguyen?

Kim jest Ola Nguyen?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×