Szukaj

Z OSTATNIEJ CHWILI: Znamy zwycięzcę “Masterchefa 7”! Werdykt był wielkim zaskoczeniem!

Kto wygrał MasterChef 7?

Finał Masterchef 7 za nami! Program wygrała Ola Nguyen!

W ostatnim odcinku zmierzyli się już tylko trzej uczestnicy, którzy awansowali do finału z wybranej do programu czternastki. Trójką szczęśliwych kucharzy finałowego odcinka byli Martyna Chomacka, Ola Nguyen oraz Lorek Zediu.

W kolejnych odcinkach programu odpadali następni uczestnicy, dopiero w niedziele zmierzyli się najlepsi z nich. Kucharze amatorzy rywalizowali ze sobą podczas przygotowywania potraw wymyślonych przez jurorów. Na przygotowanie frykasów mieli mało czasu, dodatkowym stresem była obecność w studiu rodzin finalistów.

Trzecie miejsce zajęła Martyna Chomacka, która odpadła jako pierwsza z trójki finałowej, zdobywając najmniej punktów od jurorów. Egzotyczna azjatycka Ola i włoski Lorek zmierzyli się w ścisłym finale, przygotowując przystawki i dania główne. W finale okazała się lepsza Ola Nguyen i to ona wygrała MasterChef 2018, dzięki czemu wyda własną książkę kucharską!

Gratulujemy.

https://www.facebook.com/olangujen/

Miss Polski 2018 wybrana! Wygrała 27-letnia piękna stewardessa ze Świnoujścia!

Burza w sieci po finale „Masterchefa”! Zwycięzca w ogniu krytyki, a razem z nim Magda Gessler!

Naga Edyta Olszówka pokazała swoje piękne ciało i błysnęła pięknym biustem w serialu Netflixa! Schudła i znowu wygląda jak z okładki „Playboya”!


Będziesz oglądać nową edycję MasterChefa?

×