Marzena Kipiel-Sztuka ma szalony pomysł. Zrobi TO z powodu braku partnera. „Ktoś może powiedzieć, że zupełnie zwariowałam!”

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka ma nieźle odjechany pomysł. Trudno uwierzyć, że 56-latka naprawdę na to wpadła. Co planuje zrobić serialowa Halinka Kiepska?

Marzena Kipiel-Sztuka zaczynała karierę na deskach teatru. W 1997 roku debiutowała na wielkim ekranie. Dwa lata później wcieliła się w rolę Halinki Kiepskiej w kultowym serialu komediowym Świat według Kiepskich. Aktorka szybko zyskała ogólnopolską popularność i stała się powszechnie rozpoznawalna.

W kolejnych latach dostała następne propozycje angaży. Niemniej jednak nigdy nie były one zbyt liczne ze względu na zaszufladkowanie Kipiel-Sztuki. Aktorka była w pewnym momencie tak bardzo utożsamiana z graną postacią, że nawet ludzie na ulicy zwracali się do niej per „Halina” i radzili jej, by w końcu wyrzuciła Ferdka z mieszkania.

Niestety, Marzena nie ma udanego życia prywatnego. Obecnie bardzo doskwiera jej samotność, a nadmiar zmartwień sprawił, że zachorowała na depresję.

Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc – artystka opowiedziała w jednym z wywiadów.

Dodatkowo zmaga się z chronicznym zapaleniem oskrzeli, przez co nie może się zaszczepić przeciwko koronawirusowi.

Zdrowie nie pozwala mi robić dalekosiężnych planów. Od dłuższego czasu cierpię na chroniczne zapalenie oskrzeli, co skutkuje podwyższoną temperaturą. To efekt POChP, przewlekłej choroby płuc. Tacy jak ja nie mogą się zaszczepić przeciw COVID-19, co powoduje, że o wakacyjnych podróżach mogę tylko pomarzyć. Nie chcę narażać siebie i innych na zakażenie, więc siedzę w domu – mówiła kilka miesięcy temu.

Na szczęście 56-latka nie zapomniała o swoich potrzebach i dba o nie.

Szalony pomysł Marzeny Kipiel-Sztuki. Na co wpadła?

Artystka w wywiadzie dla Faktu powiedziała, że zamierza sobie zrobić tatuaż. Ma być to kiść winogron, naniesiona na lewę ramię. Jak wyznała:


Marzena Kipiel-Sztuka - Polsat, 25 lat

Marzena Kipiel-Sztuka - Polsat, 25 lat

Marzena Kipiel-Sztuka jak schudła?

Marzena Kipiel-Sztuka jak schudła?

Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016

Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×