Szukaj

Czarna passa aktorów „Świata według Kiepskich” trwa. Niedawno zmarły trzy gwiazdy, teraz dochodzą wieści o chorobie

Czarna passa Świata według Kiepskich

Czarna passa Świata według Kiepskich

Świat według Kiepskich to jeden z ukochanych seriali Polaków. Niestety trwa czarna seria produkcji. Niedawno donosiliśmy o śmierci trzech gwiazd, a teraz dochodzą wieści o chorobie. Zobaczcie.

Świat według Kiepskich na antenie Polsatu zadebiutował w 1999 roku. Serial piętnuje różne wady oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny, posługując się prostym humorem i zabawnym językiem bohaterów. Szybko stał się wielkim hitem, a aktorzy, którzy w nim zagrali, zyskali ogromną popularność. Ostatnio jednak trwa czarna seria produkcji. Zmarły trzy gwiazdy.

W ubiegłym roku odszedł Dariusz Gnatowski, który wcielał się w Arnolda Boczka. Pod koniec stycznia zmarł Ryszard Kotys, któremu popularność przyniosła rola Mariana Paździocha.

W lutym media obiegły kolejne smutne wieści. Grono wybitnych polskich aktorów uszczupliło się o wybitną postać, a Stanisław Wolski dołączył do kolegów z planu kultowego serialu.

Teraz dochodzą nas wieści o chorobie gwiazdy Świata według Kiepskich.

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich zmaga się z groźną chorobą

Niedawno Marzena Kipiel-Sztuka udzieliła wywiadu, w którym zasugerowała, że ma spore problemy finansowe. Podkreślała, że mimo to, nie zamierza wspomagać się kredytami i chwilówkami.

Boję się kredytów i chwilówek, bo można nieźle się zapętlić i narobić sobie długów, a odsetki same się przecież nie spłacą. Niejedna osoba przez takie historie zepsuła sobie życie – komentuje aktorka.

Mówiła wówczas, że liczy na pomoc znajomych:

 Muszę rozejrzeć się po dobrych znajomych, którzy mam nadzieję mi pomogą i jak zgłoszę się w potrzebie, coś mi tam pożyczą. Uważam, że takie rozwiązania są najrozsądniejsze i najbezpieczniejsze.

Gwiazda zdradziła też, że ponownie pojawi się na planie Kiepskich:

Po nowym roku wchodzimy na plan „Kiepskich”, więc powinno być wtedy lepiej, bo znowu coś zarobię. Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok.

Po tym wywiadzie zawrzało. Okazuje się, że jej słowa zostały zrozumiane opacznie. Aktorka postanowiła sprostować swoją wypowiedź.

Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy – powiedziała artystka.

Ujawniła też, że spekulacje w mediach zaniepokoiły również jej kolegów i koleżanki z pracy oraz bliskich. Nawet producent popularnego serialu zadzwonił do artystki.

Szybko odezwał się do mnie producent „Świata według Kiepskich” i przyjaciele. Wszyscy pytali się, co się u mnie dzieje.

Aktorka musiała jednak zlikwidować lokatę, na którą odkładała pieniądze na mieszkanie. Zdradziła też, jak naprawdę wygląda jej życie, w którym brakuje szczęścia. Chociaż z finansami Marzeny Kipiel-Sztuki nie jest tak źle, jak można to było odebrać, gwiazda przyznała, że w jej życiu jest spora pustka, a ono nie przypomina bajki. Powiedziała, że zmaga się z groźną chorobą i przy okazji poruszyła też bardzo ważny społecznie temat.

Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność – wyjaśniła – Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc.

Gwiazda Świata według Kiepskich wolne chwile spędza na odpoczynku oraz spacerach z psem.


Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Gałła, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016

Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Gałła, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016 Mularczyk, SK:, , fot. Telus/AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka plan Swiat według kiepskich 2016

Marzena Kipiel-Sztuka plan Swiat według kiepskich 2016

Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016

Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×