Szukaj

Nie żyje gwiazda „Świata według Kiepskich”. Aktor miał 72 lata

Stanisław Wolski nie żyje

Stanisław Wolski nie żyje

Nie żyje kolejna gwiazda seriali. Wybitny aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Miał 72 lata. Środowisko pogrążone w żałobie.

Kolejna gwiazda popularnych seriali nie żyje. Aktor występował w produkcjach takich jak: Ślad, Na sygnale, Komisja morderstw, Od pełni do pełni, Wojna polsko-ruska, Mała Moskwa, Warto kochać, Pierwsza miłość, Świat według Kiepskich, Popielec, Przygody psa Cywila oraz Tancerze.

To kolejne już smutne wieści. Niedawno informowaliśmy o śmierci Krzysztofa Kowalewskiego, a także Ryszarda Kotysaktóry odszedł w czwartek, 28 stycznia. Wybitnego aktora pożegnało sporo znanych osób. Wśród nich była m.in. Nina Terentiew dyrektor programowa Polsatu. Na Instagramie podzieliła się swoimi wspomnieniami. Serial Świat według Kiepskich już nie będzie taki sam bez słynnego Paździocha. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku odszedł inny charakterystyczny bohater produkcji Arnold Boczek, w którego wcielał się Dariusz Gnatowski.

Teraz media obiegły kolejne smutne wieści. Grono wybitnych polskich aktorów uszczupliło się o wybitna postać, dołączył do kolegów z planu kultowego serialu.

Stanisław Wolski nie żyje

Stanisław Wolski nie żyje. Był wrocławskim aktorem teatralnym oraz serialowym. O śmierci artysty poinformował za pomocą mediów społecznościowych Teatr Kalambur. Miał 72 lata.

Stanisław Wolski.

25 lutego 2021 r odszedł nasz wspaniały Aktor, a przede wszystkim Wielki Przyjaciel, człowiek radosny, hedonista, zawsze życzliwy, niosący nam radość, zapewniając uśmiech i pogodę ducha.

Stasiu, jak Ci się tam „ćwierka” w niebie?? Do zobaczenia!

(Aktor i animator kultury, autor piosenek, przedstawień ulicznych i happeningów, założyciel teatru alternatywnego ” Theatrum 70″, współtwórca Kabaretu „Gralak Marian”, aktor Teatru Kalambur we Wrocławiu (1974-82) – napisano.

Stanisław Wolski.25 lutego 2021 r odszedł nasz wspaniały Aktor, a przede wszystkim Wielki Przyjaciel, człowiek…

Posted by EDWIN FILM on Thursday, February 25, 2021

Wieści wstrząsnęły światem filmu, a także ludźmi, którzy mieli przyjemność spotkać artystę.

  • Stanisław Wolski. Trudno uwierzyć, że odszedł dzisiaj rano, żal przeogromny – napisał na Facebooku Adam Kamiński, przyjaciel artysty.
  • Smutne. Pamiętam, jak miałam jakieś 8 lub 9 lat i w naszej podstawówce 68mej organizował jakiś happening. Wpierw było wspólne malowanie elewacji szkoły później kilka klas miało zorganizowane wyjście z plakatami na osiedle i coś krzyczeliśmy. O co chodziło nie pamiętam. Pamiętam, że był bardzo komunikatywnym człowiekiem.
  • Nie mogę uwierzyć, ogromny żal, serce pęka. Dlaczego? To jest takie niesprawiedliwe.

Wolski był postacią wybitną. Spełniał się jako animator kultury, twórca licznych przedstawień prezentowanych w przestrzeni miejskiej oraz happeningów. Założył alternatywną grupę teatralną Theatrum 70 i współtworzył kabaret Gralak Marian.

Wrocławska scena teatralna, ale także wiele seriali straciło wybitną postać. Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.


Stanisław Wolski nie żyje

Stanisław Wolski nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×