Martyna Wojciechowska pokazała pozytywny wynik testu ciążowego. Lawina gratulacji zasypała ciężarną kobietę

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Podróżniczka pokazała pozytywny wynik testu ciążowego. Wiadomość ucieszyła jej fanów. Pod postem pojawiła się lawina gratulacji. 

Martyna Wojciechowska to prezenterka, której udało się połączyć pracę z pasją. Gwiazda od wielu lat jest związana z TVN. Prowadzi tam jeden z popularniejszych formatów, czyli, Kobieta na krańcu świata. To format podróżniczy, w którym przedstawia ona historie kobiet z wielu zakątków globu. Jedne z nich poruszają do łez inne wywołują uśmiech i nadzieję na twarzach widzów.

Sympatyków tej produkcji nie brakuje, a pojawiała się ona na ekranach przez całą dekadę. Kobieta… nie trafiła do jesiennej ramówki, ale Martyna zapewniła swoich fanów, że powróci na antenę wiosną.

Zanim Martyna po raz kolejny pojawi się na planie stara się realizować inne projekty i być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. W związku z tym założyła swój kanał na YouTube, gdzie przeprowadza wywiady, ale też publikuje w social mediach.

Martyna Wojciechowska pokazała pozytywny test ciążowy

Podróżniczka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w sieci. Jej konto obserwuje pond 2 miliony użytkowników, co w rodzimym show-biznesie jest znakomitym wynikiem. Internauci chętnie podpatrują, jak wyglądają kulisy pracy ich ulubienicy, ale też podglądają jej życie prywatne. Martyna ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Gwiazda TVN po kilku latach udanego związku poślubiła Przemka Kossakowskiego. Minęły zaledwie trzy miesiące od ślubu, a ich małżeństwo się rozpadło.

Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi – napisała na Instagramie.

Martyna jednak nie traci wiary w miłość, a osoby, którymi jest otoczona dają jej wiarę w to, że nie istnieją rzeczy niemożliwe. Gwiazda właśnie pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć pozytywny wynik testu ciążowego. Rodzicami zostaną: niepełnosprawna gimnastyczka Jennifer Bricker i jej mąż Dominik. Martyna miała okazję poznać ją i  jej historię.

JENNIFER BRICKER. Gimnastyczka, która udowadnia, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE. Inspiracja – napisała Martyna.

Historia Jennifer zdecydowanie jest pokrzepiająca i nic dziwnego, że Martyna tak bardzo cieszy się jej szczęściem. w komentarzach pod postem, który udostępniła podróżniczka również nie zabrakło gratulacji. Zdjęcie Martyny z przyszłą mamą zobaczycie w naszej galerii.


Martyna Wojciechowska informuje o ciąży Jennifer Bricker

Martyna Wojciechowska informuje o ciąży Jennifer Bricker

Martyna Wojciechowska informuje o ciąży Jennifer Bricker

Martyna Wojciechowska informuje o ciąży Jennifer Bricker

Martyna Wojciechowska - gwiazdy przed studiem DDTVN

Martyna Wojciechowska - gwiazdy przed studiem DDTVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni gratulacje juź mysleć źe to wpadka ale w naszym wieku to nawet cud nie pomoże a moźe idziemy na obiad szefa nie będę okradac cymb..le stawia zawsze szefowa a to ok moźna moźna i to tyle

  • GośćIwa. pisze:

    Tak napisaliście że myslałam że chodzi o Martynę i jej ciążę .Dopiero później doczytałam że to nie chodzi o Martynę .

  • Teresa pisze:

    Kolejne kłamstwo, to nie P. Martyna pokazała!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×