Choć Martyna Wojciechowska wystąpiła o rozwód z Kossakowskim, to jemu bardziej na nim zależy. Wiadomo dlaczego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska biorą rozwód. Tabloid przekazał, jaki plan na życie ma ex-partner podróżniczki. Robi się ciekawie.

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski byli jedną z najpiękniejszych par w kraju. Przez długi czas utrzymywali relację w tajemnicy przed światem. Dość nieoczekiwanie Przemek dodał do sieci kadr z wesela i pochwalił się, że zawarł związek małżeński. Niestety ich relacja nie przetrwała zbyt długo. Partnerzy rozstali się już po trzech miesiącach.

Martyna nie kryła, że rozstanie było dla niej dużym ciosem. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzieliła się za pośrednictwem konta w social mediach:

Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi – napisała na Instagramie.

Wczoraj pisaliśmy o nowych doniesieniach Faktu. Pismo podało, że pierwsza rozprawa ws. ich rozwodu odbędzie się 26 lipca. Dotychczas małżonkowie nie śpieszyli się ze sfinalizowaniem procedury. Nowe światło na przyśpieszenie procesu rzucił Super Express.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Nowe informacje

Dziennik wskazał, że to Wojciechowska złożyła papiery rozwodowe, ale jednocześnie przedstawił informacje, sugerujące, że to Kossakowskiemu może bardziej zależeć na rozwodzie. Jak się okazuje, rzekomo poznał on nową kobietę. Ma nią być piękna terapeutka, a rozwód Przemka i Martyny zbiegł się w czasie z jej rozstaniem z partnerem.

SE sugeruje, że Kossakowski u boku nowej wybranki rozpocznie kolejny etap w swoim życiu. Podróżnik zapowiedział niedawno uruchomienie ośrodka dla niepełnosprawnych.

Już wkrótce w tym miejscu rozpocznie działalność 'Arterytorium', bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem tego miejsca będzie rozpowszechnianie działań artystycznych skoncentrowanych na relacjach terapeutycznych i rozwojowych – napisał na Instagramie.

Myślicie, że Przemek poprowadzi tę placówkę wraz z nową towarzyszką? Trzymamy kciuki za to, aby zarówno on, jak i Martyna, odnaleźli szczęście. Powodzenia!


Martyna Wojciechowska w naturalnym wydaniu

Martyna Wojciechowska w naturalnym wydaniu

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

 • Gość ela pisze:

  Zawsze sie dziwiłam co Martyna w nim widziała.

  • Gość pisze:

   I ja też.

  • Gość pisze:

   Ona była kilka razy zaręczona i jak sama mówi uciekała z przed ołtarza, więc też święta nie jest

  • Gość pisze:

   I dobrze, że odwołała ślub jeśli nie była pewna! Nie było by tego całego cyrku gdyby Kossakowski miał jaja i się ogarnął przed ślubem. Jeśli go nie chciał to z przyzwoitości i szacunku do drugiej osoby trzeba było go nie brać, a nie kłamać prosto w oczy

  • Rodowity Łodzianin pisze:

   Haha co on widział w niej.

  • Gość pisze:

   Martyna to piękna,inteligentna,wrażliwa osoba a on,człowiek z problemami jak widać.Jakim trzeba być człowiekiem,żeby tak się zachować.Ani on przystojny ani ciekawy za to kochliwy.Pani Martyno,głowa do góry nie ma kogo żałować.

  • Gość pisze:

   Pani Martyna dostała olbrzymi i mocny policzek od męża. Została wykorzystana a następnie zostawiona. Dziwie sie, że taka niby inteligentna kobieta dała się tak podejść Kossakowskiemu!! Teraz on żyje w świetle jej jupiterów, otworzyła mu drzwi do mediów i co za tym idzie do pieniędzy.

 • Gość pisze:

  Przygłup i tyle w temacie

 • kobieta pisze:

  Niepełnosprawny to On się okazał 😕😕

 • Gość pisze:

  Martyna jesteś wspaniałą kobietą! Widocznie to nie był jeszcze ten!

 • Gość pisze:

  O nowej kobiecie pisali ludzie zaraz po rozstaniu tej pary !Tylko tabloidy o tym nie chciały pisać skupiając się na bzdurach !

 • Gość pisze:

  Jesteś bandą zlodziejią

  • Gość pisze:

   Przemek dobrze zrobił że rzucił ta babcię, nie była jego warta

 • Gość pisze:

  Nie zasługiwał na nią.Dobrze że tak się stało

  • Gośćul pisze:

   Ta bo ona taka cudowna!!! Buahahaha!!!

  • grazyna pisze:

   Szkoda ze im się nie udało stworzyć fajny związek to Przemek bardziej rozczarował i nie stały w uczuciach

 • Gość pisze:

  Następna FunDaCja będzie … słowo zdrajcy nic nie warte .

  • Gość pisze:

   Dokladnie! Wycofał się….akurat. Porzucil nie tylko kobiete, ale i jej dziecko, które go pokochalo. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak obie cierpiały. Szczęścia nie będzie na nieszczęściu innej….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×