Szukaj

Martyna Wojciechowska pokazała swoją lodówkę. Fani mogliby patrzeć godzinami. Co szczegół to ciekawszy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska postanowiła zaprosić fanów do swojego domu. Pokazała zdjęcie lodówki, fani zachywceni tym widokiem.

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej znanych podróżniczek w Polsce. Dziennikarka zwiedziła już niemal cały świat, ale na stałe mieszka w Warszawie. Żoliborz jest miejscem, gdzie razem z córką spędza czas kwarantanny. Na Instagramie dziennikarki pojawia się cała masa zdjęć, a fani mogli podziwiać, jak wygląda jej warszawskie gniazdko.

Wojciechowska urządziła swoje mieszkanie bardzo przytulnie. Gwiazda jest wielką miłośniczką literatury. Jedną ścianę jej salonu zdobi bowiem ogromną biblioteczką z ilością książek, która może przyprawić o zawrót głowy. Pomalowane na biało ściany idealnie kontrastują z ciemną drewnianą podłogą i meblami w takim samym odcieniu.

Całkiem niedawno ujawniła także swoją sypialnię. W pokoju dało się zauważyć bardzo minimalistyczny wystrój. W niezwykle jasnym i przytulnym wnętrzu na podłodze ustawiony został materac, a obok niego drewniana komoda w stylu retro, na której dumnie stoi globus. Ścianę zdobiły natomiast zdjęcia z podróży. W pokoju dziennym podróżniczki znalazło się również miejsce na jej domowe biuro, oraz na salę do ćwiczeń dla jej córki Marysi. Dziewczynka trenuje gimnastykę, a mama postanowiła stworzyć w domu warunki takie same jak ma podczas profesjonalnych treningów.

Martyna Wojciechowska pokazała swoją lodówkę

Martyna już jakiś czas temu zdecydowała się pokazać swoją kuchnię. Na pierwszym planie widać wtedy było lodówkę wypełnioną od góry do samej podłogi imponującą kolekcją magnesów, które jak mogliśmy się domyślać, są pamiątkami z jej licznych podróży. Dziś podróżniczka pokazała je wszystkie z bliska.

Magnesy… to zawsze znajdziecie w moim plecaku, kiedy wracam z KRAŃCA ŚWIATA. Drobiazgi, pamiątki dla bliskich, które mają w sobie podróżniczego ducha i przy których mogę być spokojna, że nie przekroczę limitu bagażu – napisała.

View this post on Instagram

Magnesy… to zawsze znajdziecie w moim plecaku, kiedy wracam z KRAŃCA ŚWIATA✌️😜 Drobiazgi, pamiątki dla bliskich, które mają w sobie podróżniczego ducha i przy których mogę być spokojna, że nie przekroczę limitu bagażu🤪 A jak uniknąć niechcianego „nadbagażu finansowego” na wyjeździe? Mam małą wskazówkę! Jeśli używacie karty płatniczej podczas zagranicznych wyjazdów to na pewno często widzieliście na terminalu możliwość płatności polską walutą. To tak zwane DCC (Dynamic Currency Conversion), usługa, która polega na możliwości wypłaty pieniędzy z bankomatu lub zapłaty kartą w walucie z konta w złotówkach. Opcja ta wydaje się bardzo wygodna, bo od razu widać, ile dokładnie pieniędzy zostanie pobranych z naszego konta. Przy podejmowaniu takiej decyzji należy pamiętać, że kursy oferowane przez DCC zawierają również marżę agenta rozliczeniowego, która jest „ukryta” w kursie. Dlatego kiedy na terminalu przy płatności lub na bankomacie widzicie do wyboru dwie opcje płatności WYBIERAJCIE WALUTĘ LOKALNĄ✌️ A jeśli korzystacie z @mbankpl to przed wyjazdem możecie w aplikacji mBanku po prostu wyłączyć usługę DCC przy swojej karcie. Wtedy transakcje obarczone dodatkowymi kosztami nie zostaną zrealizowane. Zaoszczędzone pieniądze można wydać na małe przyjemności już na miejscu! Bilet do muzeum, miejscowy przysmak albo pamiątkę dla bliskich! U mnie to magnesy, a u Was? Co najczęściej przywozicie? DOŚWIADCZAJ WIĘCEJ w podróży! M. PS. Więcej informacji na stronie👇 www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/visa-swiat-intensive/?kampania=mw (aktywny link na instastory) #mbank #doswiadczajwiecej #intensive #mbankintensive #visaintensive

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

Fani w komentarzach nie kryli słów zachwytu. Niejeden z nich chciałby mieć tak pokaźną kolekcję magnesów z różnych krańców świata.

  • Ekstra kolekcja, też uwielbiam magnesy, najlepsza pamiątka i prezent z Wakacji.
  • Wow, już brak miejsca na lodówce. My też przywozimy magnesy z podróży.
  • Piękna kolekcja!
  • U mnie także magnesy obowiązkowo jako pamiątka z każdej wyprawy.

My również jesteśmy pod wrażeniem.


118193006_349123969582313_2179164185899454180_nMartyna wojciechowska pokazała lodówkę

Martyna wojciechowska pokazała lodówkę

118238849_760072544778378_3555190345958017930_n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×