Margaret stroni od diet i siłowni. Jak wygląda w bikini? Mamy zdjęcie na którym chwali się brzuchem

"Uwielbiam pizzę, makarony, czekam, aż powstanie klub miłośników glutenu" - chwali się gwiazda

Margaret w bikini

Gwiazdy robią wszystko by wyglądać perfekcyjnie. Mordercze diety, godziny spędzone na siłowni… Do tego grona zdecydowanie nie zalicza się Margaret. Gwiazda w jednym z wywiadów nazwała siebie „gluten lovers” (miłośniczka glutenu), dodając przy tym, że nie będzie rezygnować z ulubionych posiłków, tylko „dla kilku centymetrów w talii mniej”.

Raz zdarzyło mi się być na zdrowej diecie. Pierwszego dnia chodziłam dumna i mówiłam wszystkim, że się oczyszczam. Wieczorem zaliczyłam pierwszy kryzys, ale go przetrwałam. W końcu stwierdziłam, że dieta nie ma sensu. Jedzenie sprawia mi hedonistyczną przyjemność. Miałabym zrezygnować z tego dla kilku centymetrów mniej w talii? W realu jestem Gluten Lover. Uwielbiam pizzę, makarony, czekam, aż powstanie klub miłośników glutenu – wyznała wokalistka w majowym numerze Glamour.

Każdy kto zobaczy, jak Margaret wygląda w bikini, doskonale zrozumie, że diety nie są jej potrzebne. Wokalistka, która robi zawrotną karierę nie tylko w Polsce, ale też za granicą wygląda fantastycznie. Ma płaski brzuch i spokojnie mogłaby pochwalić się nim na okładkach Be Active czy Shape.

Trochę zazdrościmy, trochę gratulujemy. Filozofia Margaret jest nam bardzo bliska 🙂 Pozdrawiamy wszystkich gluten lovers.

Polska gwiazda pokazała się bez makijażu. Możecie jej nie poznać

Margaret wyśmiała diety lansowane przez trenerki. Annie Lewandowskiej może się to nie spodobać


Stylizacja Margaret

Stylizacja Margaret

Margaret w białej kurtce i siwych włosach

Margaret w białej kurtce i siwych włosach

Margaret - 40-lecie marki Apart

Margaret - 40-lecie marki Apart

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×