Marcin Prokop świętuje 42. urodziny! Przystojniak z TVN nie zawsze był amantem! Patrząc na jego archiwalne zdjęcia można zrywać boki!

Marcin Prokop - 42 urodziny

Marcin Prokop - 42 urodziny

Marcin Prokop kończy dziś 42 lata. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskich mediów. Dziennikarz, osobowość telewizyjna, prezenter telewizyjny, felietonista, pisarz, publicysta – człowiek orkiestra! Czy jednak wiesz wszystko na jego temat?

Marcina Prokopa nikomu nie trzeba przedstawiać. Stworzył niezapomniane duety z Dorotą Wellman w Dzień Dobry TVN oraz z Szymonem Hołownią w Mam talent. Prowadzi liczne eventy. Znany jest z biznesowego podejścia do swojej pracy, co zapewne jest skutkiem wykształcenia, które odebrał – skończył studia na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Każdy wie, że rzadko pokazuje swoją rodzinę, bardzo ceni sobie prywatność najbliższych. Tajemnicą nie jest też jego ponadprzeciętny wzrost – 206 cm oraz znak zodiaku – rak. A czego o nim nie wiemy?

Mniej znanym dokonaniem Prokopa jest seria programów o USA – Niezwykłe Stany Prokopa. Z oszczędnym budżetem, wraz z bratem, który był jednocześnie jego operatorem, podróżuje po Ameryce. Przeżywa prawdziwie męskie przygody, wgłębia się w specyfikę tego kraju, jak to on – z humorem i niemałym przymrużeniem oka.

Mało kto wie, że podkładał głos reniferowi Biegunowi w bajce Renifer Niko ratuje święta i Renifer Niko ratuje brata. Jest też autorem 6 książek (2 z nich napisał wspólnie z Szymonem Hołownią). Najpopularniejszą jest Bóg, kasa i rock’n’roll.

Był tez swego czasu jurorem w Idolu, gościł także (jako dziennikarz Gali) za kulisami Światowego Idola w 2003 roku, kiedy Polskę reprezentowała Ala Janosz. O swojej pracy w polskiej edycji programu pisze:

Idol to najgorszy moment mojej obecności w telewizji.

Nie da się ukryć, że dziennikarz jest jedną z najbardziej kolorowych osobowości telewizyjnych ostatnich lat.

Dzisiaj Marcin Prokop świętuje swoje 42. urodziny. Z tej okazji redakcja Jastrząb Post składa najserdeczniejsze życzenia, kolejnych sukcesów zawodowych i wielu inspiracji.

W galerii przypominamy, jak przez lata przystojniał ulubieniec widzów. Niczym Brad Pitt, z każdym rokiem jest coraz bardziej hot!

Zobacz: Marcin Prokop pokazał swoje domowe królestwo! Zobaczcie czym zajmuje się poważny dziennikarz w wolnych chwilach!

Zobacz: Gwiazdy na festiwalu OFF Camera 2019: Julia Wieniawa, Magdalena Lamparska, Olga Bołądź, Marcin Prokop, Olivier Janiak

Zobacz: Marcin Prokop pokazał brata! Słodziak z dzieciństwa wyrósł na przystojniaka, który robi zawrotną karierę!


Marcin Prokop przyłapany przez paparazzi

Marcin Prokop przyłapany przez paparazzi

Marcin Prokop, Szymon Hołownia - Mam Talent

Marcin Prokop, Szymon Hołownia - Mam Talent

Marcin Prokop i Dorota Wellman w 2006 r.

Marcin Prokop i Dorota Wellman w 2006 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×