Szukaj

Marcin Meller: „Trzaskowski to diabeł”. Dziennikarz apeluje do wyborców

Marcin Meller

Marcin Meller

Marcin Meller opublikował na swoim Instagramie post, w którym nazywał Rafała Trzaskowskiego diabłem. Wystoswował także apel do swoich fanów.

Małgorzata Kidawa-Błońska była kandydatką wspieraną przez Koalicję Obywatelską w wyborach prezydenckich. Gdy zapadła decyzja o przesunięciu głosowania ogłosiła swoją decyzję o wycofaniu się z wyścigu o fotel. Następnie oficjalnie przedstawiono nowego kandydata. To Rafał Trzaskowski, który aktualnie sprawuje władzę jako Prezydent Miasta Warszawa.

Już od samego początku zapowiadano sukcesy wyborcze dla przedstawiciela KO. Według sondażu przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Onetu miał on spore szanse na spotkanie się w drugiej turze z Andrzejem Dudą.

Te rokowania okazały się prorocze, gdyż pierwsza tura wyborów prezydenckich już za nami. Wynik głosowania wskazywał jednoznacznie o zwycięstwie dwóch panów – Andrzeja oraz Rafała i to ich nazwiska ponownie zagoszczą na kartach wyborczych.

Marcin Meller o Rafale Trzaskowskim: to diabeł

Podczas kampanii wyborczych gwiazdy chętnie pokazują swoje poparcie dla poszczególnych kandydatów. Ostateczne głosowanie na głowę państwa będzie miało miejsce w niedzielę, dlatego też w sieci możemy zobaczyć coraz więcej oznak sympatii dla Andrzeja Dudy, czy Rafała Trzaskowskiego.

Marcin Meller jest jedną z osób, która znana jest ze swojego wielkiego poczucia humoru. Nic więc dziwnego, że przyłączając się do apelu nawołujących do głosowania gwiazd, zrobił to w specyficzny sposób. Opublikował na Instagramie post, w którym zwrócił się do wyborców obecnego prezydenta. W zabawny sposób zdradził, co należy zrobić, aby wygrał ich kandydat.

Wyborco Dudy! Trzaskowski to diabeł! Żeby go wypędzić, musisz postawić znak krzyża przy jego nazwisku! – napisał.

Obserwatorzy dziennikarza natychmiast podchwycili temat i komentowali żywo:

  • Tak jest, tak zrobimy, pójdziemy krzyża dać Trzaskowskiemu.
  • Dobre, rzekłabym nawet, bardzo dobre…
  • Potwierdzam każde słowo, tylko krzyżyk przy Trzaskowskim Was Dudowiczów uratuje.
  • 666 – Wchodzę w to.

Czy ów wyżej apel rzeczywiście zadziała na wyborców? Wszystko okaże się już niedługo.


Marcin Muller o Trzaskowskim

Marcin Muller o Trzaskowskim

Marcin Meller -studio DDTVN

Marcin Meller -studio DDTVN

Marcin Meller -DDTVN

Marcin Meller -DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×