Fotograf Britney, Paris Hilton i J.Lo wziął w obroty Marcelinę Zawadzką! Efekt? Tylko patrzeć jak upomni się o nią Hollywood

Marcelina Zawadzka, Kevin Ostajewski

Marcelina Zawadzka, Kevin Ostajewski

Marcelina Zawadzka w sesji Kevina Ostajewskiego. Fotograf Britney Spears, Paris Hilton, J.Lo i Kardashianek zrobił zdjęcia polskiej gwieździe. Efekt sesji podziwiają już ludzie z Hollywood.

Gdy Marcelina Zawadzka zgłosiła się na casting do konkursu Miss Polonia, raczej nie spodziewała się, że kilka lat później spotka ją taki zaszczyt. Jej kariera zaczęła się w chwili, w której otrzymała koronę najpiękniejszej Polki. W krótkim czasie trafiła pod skrzydła profesjonalnej menadżerki i zgarnęła rolę gospodyni programu o modzie w niszowej stacji telewizyjnej. Wtedy okazało się, że nie tylko dobrze wygląda, ale też świetnie odnajduje się w roli prowadzącej.

Debiut przed kamerą zaprowadził ją do TVP. Tam Zawadzka błyszczała w kilku formatach. Była gwiazdą m.in. Pytania na śniadanieThe Voice of PolandBake-off. Po tym, jak została zamieszana w aferę związaną z tzw. karuzelą vatowską, jej kariera ucichła, ale tylko na chwilę. Talent miss docenili producenci programów Polsatu.

Teraz Marcelinę spotkało jeszcze większe wyróżnienie, które przybliża ją do międzynarodowej sławy.

Marcelina Zawadzka w obiektywie fotografa Britney Spears i Paris Hilton

Urodę Marceliny już dawno doceniono za granicą. W 2012 roku znalazła się w gronie 16 najpiękniejszych kobiet świata podczas wyborów Miss Universe. Tym samym przerwała złą passę Polek, która trwała prawie trzy dekady. Teraz uwagę na atuty naszej modelki zwrócił fotograf największych światowych gwiazd – Kevin Ostajewski.

Pochodzący z Polski 27-latek od dawna mieszka w Los Angeles, gdzie pracuje ze śmietanką amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Na co dzień jest prywatnym fotografem Paris Hilton. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że dziedziczka fortuny traktuje go jak członka rodziny:

Z dnia na dzień było coraz lepiej i teraz jestem częścią jej rodziny. Podróżuję z nią wszędzie, znam całą rodzinę, rodzina mnie zaprasza na wszystkie obiady, więc jestem w ich gronie. Dzięki temu doceniam też, kim ona jest i kim ta rodzina jest. Więc mam tylko pozytywne wiadomości.

Kevin ma na swoim koncie także współpracę z Jennifer Lopez, Kardashiankami, Martinem Garrixem czy Britney Spears. Kooperacja z tą ostatnią przysporzyła mu sławy poza USA.

Księżniczka popu zaufała Polakowi, który był jedynym fotografem na jej utrzymywanym do ostatniej chwili w tajemnicy ślubie z Samem Asgharim. To właśnie on stoi za kultowym zdjęciem piosenkarki w towarzystwie innych ikon popkultury – Madonny, Donatelli Versace, Seleny Gomez, Paris Hilton i Drew Barrymore. Tylko nam opowiedział, jak powstało:

Britney stała pierwsza. Potem podeszła Paris, potem podeszła Madonna i pozostałe gwiazdy. Ja powiedziałem – ok, robimy zdjęcie. One popatrzyły się na kamerę. Aby być pewnym, zrobiłem 30-40 zdjęć. Jak wiadomo – nie każde zdjęcie wyjdzie, bo jedna osoba może mieć oczy otwarte, druga zamknięte. W tym momencie jak zrobiłem, poleciałem szybko do komputera, żeby to zgrać i w tym momencie wiedziałem, że może być to historia – powiedział Jastrząb Post.

Teraz do grona sławnych modelek Kevina dołączyła Marcelina Zawadzka. To pierwsza polska gwiazda, na którą pożądany przez całe Hollywood fotograf zwrócił uwagę.

Ostajewski przy okazji swojej krótkiej wizyty w Warszawie spotkał się z Miss Polonią 2012 i zrobił jej sesję zdjęciową na łonie natury, którą pokazał na Instagramie. 33-latka zaprezentowała się w kilku stylizacjach i nie ukrywała swojego zachwytu, gdy zobaczyła ostateczny efekt.

Praca z tobą była zaszczytem – napisała słowiańska seksbomba.

Dla Marceliny pojawienie się na profilu Kevina to idealna okazja do zwrócenia na siebie uwagi zagranicznego show-biznesu. Wystarczy szybkie spojrzenie na listę sław, które obserwują konto Polaka i już można śmiało stwierdzić, że pozy Zawadzkiej wyświetliły się takim tuzom jak Paris Hilton czy Samowi Asghariemu.

Kevin Ostajewski o współpracy z Britney Spears – tylko u nas:


Marcelina Zawadzka w sesji Kevina Ostajewskiego – fotografa Paris Hilton i Britney Spears

Marcelina Zawadzka w sesji Kevina Ostajewskiego – fotografa Paris Hilton i Britney Spears

Marcelina Zawadzka w sesji Kevina Ostajewskiego – fotografa Paris Hilton i Britney Spears

Marcelina Zawadzka w sesji Kevina Ostajewskiego – fotografa Paris Hilton i Britney Spears

Marcelina Zawadzka w sesji Kevina Ostajewskiego – fotografa Paris Hilton i Britney Spears

Marcelina Zawadzka w sesji Kevina Ostajewskiego – fotografa Paris Hilton i Britney Spears

Komentarze

 • Gośćjuta pisze:

  Fajnie zrobiona i tyle. Wszędzie doczepki. I lans,jak u wszystkich tego typu osobach. Mają wszystko tylko skromności Im brakuje.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia fajna okładka i plecaczek a dzieci czekają słowianka seksbomba i włoczykij dla ziomali gnomek ha ha i to tyle

 • Człowiek pisze:

  Pani Marcelino wygląda Pani obłędnie zawsze i wszędzie po prostu jest Pani przepiękna!!!!

 • Gość pisze:

  „ale też świetnie odnajduje się w roli prowadzącej.”
  No NIE! Właśnie problem polega na tym, że jest tylko do oglądania. Nie są się jej słuchać zarówno z powodu faaatalnej dykcji, ale i treści.
  Lepiej żeby się nie odzywała i poprzestała na wyglądaniu.
  A chłopakowi gratuluję dobrej fuchy i kontaktów, i zbiorowe zdjęcie Britney na pewno będzie kultowe że względu na zestaw osób, ale te Zawadzkej są słabe. Jedynie ostatnie się broni. Jeśli wypuszcza takie zdjęcia, jak pierwsze w zielonych spodniach i nie widzi jak optycznie ma „zdeformowana” sylwetkę, to coś jest nie tak. I strasznie są wyretuszowane. Zawadzka ma twarz jak figura woskowa, ale jak robi zdjęcia Hilton, czy Kardasziankom, to można zrozumieć skąd taki nawyk:)))
  Ale sam chłopak bardzo fajny, zakręcony, jeszcze młody, na s, a se nadrobic braki.

 • Judi pisze:

  Bardzo ładna z niej kobieta

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×