Małgorzata Socha żegna się z planem „Przyjaciółek”: „Czas za szybko leci”. Skierowała specjalne podziękowania do ekipy

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha w nowym poście na Instagramie pożegnała się z planem serialu Przyjaciółki. Skierowała specjalne podziękowania do ekipy. Co napisała?

Małgorzata Socha w 2012 roku dołączyła do obsady Przyjaciółek. Od tego momentu wciela się w rolę jednej z głównych postaci, Ingi. Przypomnijmy, że serial opowiada losy czterech pań po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum. W pewnym momencie ich kontakt się urwał. Gdy natknęły się na siebie podczas spotkania klasowego, postanowiły odnowić swoje relacje.

Produkcja przypadła do gustu oglądającym. Dowodem może być fakt, że każdy nowy odcinek przyciąga przed telewizory spore grono widzów, które z zapartym tchem śledzi losy lubianych bohaterów. Obserwują nie tylko kolejne perypetie występujących postaci, ale także zmiany w obsadzie.

Jakiś czas temu z produkcją pożegnała się Nicole Bogdanowicz, która wcielała się w postać Julii. Osoba z jej otoczenia zdradziła Plotkowi, że aktorka zrezygnowała, bo chce się rozwijać:

Jest młoda, chce się rozwijać, a w serialu ostatnio nie było pomysłu na jej wątek. Nicole chce się teraz skupić na swoich studiach na kierunku produkcja filmowa w Warszawskiej Szkole Filmowej. I regularnie chodzi na castingi do filmów fabularnych. Niedługo będą dwie premiery z jej udziałem: „Gierek” i „Crime story. Love story”, więc bezrobocie jej nie grozi.

Małgorzata Socha pożegnała się z planem Przyjaciółek

Socha w czwartkowe popołudnie dodała nowe zdjęcie zrobione za kulisami PrzyjaciółekPozuje na nim w otoczeniu ekipy, z którą na co dzień współpracuje. Aktorka zrobiła zabawną minę – widać, że doskonale czuje się w towarzystwie otaczających ją osób. W opisie chwilowo pożegnała się z planem serialu. Zdradziła, że wszystko przez fakt, iż nagrania kolejnego sezonu dobiegły końca:

Ostatni dzień na planie @przyjaciolkipolsat! Czas leci za szybko. Dziękuję całej ekipie – jesteście cudowni!

Małgorzata Socha zachęciła też widzów do oglądania nowego odcinka:

A dziś w @polsatofficial kolejny odcinek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach odliczają minuty do premiery nowego odcinka, a także zdradzają, że będą czekać na następny sezon lubianej produkcji. Oglądacie Przyjaciółki?


Małgorzata Socha żegna się z planem Przyjaciółek

Małgorzata Socha żegna się z planem Przyjaciółek

Przyjaciółki

Przyjaciółki

Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska, Anita Sokołowska, Agnieszka Sienkiewicz – Przyjaciółki, 16 sezon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×