Gwiazda „Przyjaciółek” odchodzi z serialu: „Chce się rozwijać”. Wiadomo, co stanie się z jej bohaterką

Przyjaciółki

Przyjaciółki

Przyjaciółki. Jedna z kluczowych bohaterek pożegnała się z serialem. Jeden z portali ujawnił, jak potoczą się losy jej bohaterki. Widzowie mogą być zaskoczeni.

Przyjaciółki to serial, który towarzyszy widzom od 2012 roku. Jego bohaterkami są cztery panie po trzydziestce, które przyjaźniły się w liceum. W pewnym momencie ich kontakt się urwał. Gdy ponownie natknęły się na siebie podczas spotkania klasowego, postanowiły odnowić swoje relacje. Próbują poradzić sobie z problemami i wzajemnie się przy tym wspierają.

Chociaż od wyemitowania pierwszego odcinka minęło osiem lat, serial wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem wśród oglądających. Dowodem może być fakt, że odcinki siedemnastego sezonu, który pojawił się na antenie wiosną, śledziło średnio ponad 1,2 mln widzów. Aktualnie trwają prace nad osiemnastą serią. Wiadomo, że nie wszyscy aktorzy pojawią się w nowych odcinkach.

Przyjaciółki. Nicole Bogdanowicz żegna się z serialem. Co z jej bohaterką?

W nadchodzącej serii serialu Przyjaciółki zabraknie Nicole Bogdanowicz, która od 2012 roku wciela się w postać Julii. Tak przynajmniej twierdzi informator Plotka, który donosi, że aktorka nagrała już ostatnie sceny:

Nicole Bogdanowicz odchodzi z serialu „Przyjaciółki”. Już nagrała ostatnie sceny do nowego sezonu.

Osoba związana z produkcją twierdzi, że wszystko przez fakt, że aktorka chce się rozwijać. Koncentruje się na studiach, regularnie chodzi też na castingi do nowych filmów:

Jest młoda, chce się rozwijać, a w serialu ostatnio nie było pomysłu na jej wątek. Nicole chce się teraz skupić na swoich studiach na kierunku produkcja filmowa w Warszawskiej Szkole Filmowej. I regularnie chodzi na castingi do filmów fabularnych. Niedługo będą dwie premiery z jej udziałem: „Gierek” i „Crime story. Love story”, więc bezrobocie jej nie grozi.

Podobno scenarzyści zostawili otwartą furtkę Bogdanowicz, gdyby kiedyś chciała wrócić do serialu PrzyjaciółkiPrawdopodobnie wyślą postać, w którą się wciela, za granicę. Na ten moment zarówno Nicole, jak i produkcja nie skomentowali tych doniesień. Będzie wam brakować jej postaci?


Julka (Nicole Bogdanowicz) weźmie ślub w serialu

Julka (Nicole Bogdanowicz) weźmie ślub w serialu "Przyjaciółki"14

Julka (Nicole Bogdanowicz) weźmie ślub w serialu

Julka (Nicole Bogdanowicz) weźmie ślub w serialu "Przyjaciółki"14

Nicole Bogdanowicz na premierze filmu Raz, jeszcze raz

Nicole Bogdanowicz na premierze filmu Raz, jeszcze raz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×