Szukaj

Małgorzata Socha na luksusowych wakacjach we Włoszech! Zabrała ze sobą całą plejadę gwiazd!

Życie aktorów i projektantów mody to ciężki kawałek chleba. I jedni i drudzy ciągle dążą do perfekcji w swoim fachu. Bycie rozpoznawalnym niesie za sobą także mnóstwo korzyści! Zobaczcie sami, jak żyją celebryci!
Lukasz Jemioł Małgorzata Socha we Włoszech

Lukasz Jemioł Małgorzata Socha we Włoszech

Łukasz Jemioł, Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska oraz Karolina Ferenstein-Kraśko podbijają słoneczne Włochy. Jest szykownie, ekskluzywnie, a przede wszystkim w doborowym towarzystwie, ponieważ gwiazdy nawet poza pracą spędzają ze sobą dużo czasu i są naprawdę dobrymi przyjaciółmi.

Serialowa Inga z Przyjaciółek dopiero co wróciła z Turcji, a już jest w innym państwie! Córki Małgosi Sochy prawdopodobnie bardzo za nią tęsknią, ale ukochana mama na pewno wynagrodzi im czas rozłąki przywożąc z podróży cudowne pamiątki oraz specjały włoskiej kuchni!

Na zdjęciach w serwisach społecznościowych możemy śledzić relacje z tej dalekiej podroży. Piękne kreacje, dobierane pod czujnym okiem projektanta mody, mnóstwo uśmiechów i piękne widoki! Pogoda w Polsce nas nie rozpieszcza, bo w tym roku maj jest wyjątkowo zimny, ale patrząc na te fotografie zrobiło nam się naprawdę gorąco:

Mieszkam w Udine to tylko godzinka drogi od Wenecji…normalnie przyjechałabym się z wami spotkać. Pozdrawiam

Cudowne, tajemnicze miejsce ! Uwielbiam tam wracać! – piszą Internauci.

Czyżby grupka przyjaciół wybrała się na wspólne wakacje? Nic z tych rzeczy. To akcja zorganizowana przez jednego ze sponsorów! Celebryci odwiedzili Wenecję, gdzie nie mogli powstrzymać się od zwiedzania miasta rozsławionymi na cały świat gondolami, przejść się ulicami Bresci, a także wybrali się do Palazzo Monti, gdzie znajdują się unikatowe dzieła sztuki.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu zasypując swoich idoli mnóstwem pozytywnych komentarzy. Faktycznie, oglądając te zdjęcia można dosłownie rozpłynąć się z zachwytu! Czyż nie wyglądają pięknie?

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał „Tamagochi” w hołdzie dla Kory! Ten występ przejdzie do historii!

Zobacz:  Karolina Szostak we Włoszech w ekskluzywnych dresach Givenchy za prawie 2 tysiące złotych! 

Zobacz:  Jarosław Bieniuk znów się zakochał! Kim jest wybranka byłego piłkarza Lechii Gdańsk?


Łukasz Jemioł w Palazzo Monti

Łukasz Jemioł w Palazzo Monti

Lukasz Jemioł Małgorzata Socha na rajdzie Mille Miglia

Lukasz Jemioł Małgorzata Socha na rajdzie Mille Miglia

Małgorzata Socha w Wenecji

Małgorzata Socha w Wenecji

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×