Szukaj

Małgorzata Socha na luksusowych wakacjach we Włoszech! Zabrała ze sobą całą plejadę gwiazd!

Lukasz Jemioł Małgorzata Socha we Włoszech

Lukasz Jemioł Małgorzata Socha we Włoszech

Życie aktorów i projektantów mody to ciężki kawałek chleba. I jedni i drudzy ciągle dążą do perfekcji w swoim fachu. Bycie rozpoznawalnym niesie za sobą także mnóstwo korzyści! Zobaczcie sami, jak żyją celebryci!

Łukasz Jemioł, Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska oraz Karolina Ferenstein-Kraśko podbijają słoneczne Włochy. Jest szykownie, ekskluzywnie, a przede wszystkim w doborowym towarzystwie, ponieważ gwiazdy nawet poza pracą spędzają ze sobą dużo czasu i są naprawdę dobrymi przyjaciółmi.

Serialowa Inga z Przyjaciółek dopiero co wróciła z Turcji, a już jest w innym państwie! Córki Małgosi Sochy prawdopodobnie bardzo za nią tęsknią, ale ukochana mama na pewno wynagrodzi im czas rozłąki przywożąc z podróży cudowne pamiątki oraz specjały włoskiej kuchni!

Na zdjęciach w serwisach społecznościowych możemy śledzić relacje z tej dalekiej podroży. Piękne kreacje, dobierane pod czujnym okiem projektanta mody, mnóstwo uśmiechów i piękne widoki! Pogoda w Polsce nas nie rozpieszcza, bo w tym roku maj jest wyjątkowo zimny, ale patrząc na te fotografie zrobiło nam się naprawdę gorąco:

Mieszkam w Udine to tylko godzinka drogi od Wenecji…normalnie przyjechałabym się z wami spotkać. Pozdrawiam

Cudowne, tajemnicze miejsce ! Uwielbiam tam wracać! – piszą Internauci.

Czyżby grupka przyjaciół wybrała się na wspólne wakacje? Nic z tych rzeczy. To akcja zorganizowana przez jednego ze sponsorów! Celebryci odwiedzili Wenecję, gdzie nie mogli powstrzymać się od zwiedzania miasta rozsławionymi na cały świat gondolami, przejść się ulicami Bresci, a także wybrali się do Palazzo Monti, gdzie znajdują się unikatowe dzieła sztuki.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu zasypując swoich idoli mnóstwem pozytywnych komentarzy. Faktycznie, oglądając te zdjęcia można dosłownie rozpłynąć się z zachwytu! Czyż nie wyglądają pięknie?

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał „Tamagochi” w hołdzie dla Kory! Ten występ przejdzie do historii!

Zobacz:  Karolina Szostak we Włoszech w ekskluzywnych dresach Givenchy za prawie 2 tysiące złotych! 

Zobacz:  Jarosław Bieniuk znów się zakochał! Kim jest wybranka byłego piłkarza Lechii Gdańsk?


Łukasz Jemioł w Palazzo Monti

Łukasz Jemioł w Palazzo Monti

Lukasz Jemioł Małgorzata Socha na rajdzie Mille Miglia

Lukasz Jemioł Małgorzata Socha na rajdzie Mille Miglia

Małgorzata Socha w Wenecji

Małgorzata Socha w Wenecji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×