Małgorzata Rozenek walczy o pomoc dla byłej żony Jacka Rozenka. Wystosowała poruszający apel!

Małgorzata Rozenek wspiera byłą żonę Jacka Rozenka

Małgorzata Rozenek pokazała klasę i walczy o zdobycie pieniędzy na leczenie pierwszej żony Jacka Rozenka. Jego była partnerka ma przerzuty raka do kości. Rokowania nie są najlepsze i niezbędne jest szybkie leczenie. Co Perfekcyjna napisała w poruszającym wpisie na Instagramie?

Małgorzata RozenekJacek Rozenek być może nie rozstali się w zupełnej zgodzie, ale czas leczy rany i teraz oboje potrafią żyć ze sobą w prawdziwej harmonii. Ostatecznie wychowują również razem dwóch fantastycznych synów, więc kontakt pomiędzy byłymi partnerami nigdy do końca się nie urwie. Okazuje się jednak, że oboje mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Katarzyna Litwiniak, pierwsza żona Rozenka, znów choruje na raka. Perfekcyjna wykazała się ogromnym sercem i szybko zareagowała.

Na jej Instagramie pojawił się emocjonujący wpis, w którym gwiazda prosi fanów o pomoc:

Uwaga ważne!
Kilka dni temu, dotarła do nas wiadomość o walce z rakiem Kasi, mamy Adriana, bardzo ważnej dla mnie osoby
3 lata temu usłyszała diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych dodatkowo płatnych zabiegach czuła, że wraca do zdrowia, co dawało nadzieję na przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. W lutym 2019 roku postawiono nową diagnozę – rozsiany przerzut raka do kości. Lekarz onkolog postawił bardzo niekorzystne statystyczne rokowania, nie dając żadnej szansy. Szukając drogi do wyzdrowienia pojawiła się możliwość leczenia protonoterapią, która pozwala na wyeliminowanie największych skupisk komórek rakowych i zabezpieczenie kości przed złamaniem. Przez ostatnie dwa lata Kasia sama ponosiła koszty leczenia, jednak w tej chwili to już przekracza jej możliwości finansowe.

Potrzebna jest zarówno natychmiastowa terapia ratująca kręgosłup przed destrukcją, jak i bardzo kosztowna terapia hormonalna i stałe podnoszenie odporności. Jest jednak nadzieja istnieje możliwość przeprowadzenia terapii protonowej w klinice w Monachium, która powoduje wyniszczenie komórek rakowych w dużych skupiskach.

Kasia została zakwalifikowana,jedyną przeszkodą są pieniądze. Zostało tylko kilka tygodni, aby zebrać 170 000 zł. Tutaj czas działa na naszą niekorzyść, a bez zebranej całkowitej kwoty leczenie się nie rozpocznie.

Mimo ogromnego wsparcia znajomych i rodziny (wszyscy robią co mogą) nadal brakuje środków na leczenie Kaśki, dlatego bardzo proszę Was o pomoc. Wierzę, że na ten profil wchodzi wiele dobrych i wrażliwych na cierpienie drugiego człowieka ludzi.

Trzeba przyznać, że gwiazda wykazała się ogromną klasą i wielkim sercem. Niewiele kobiet byłoby w stanie stanąć na wysokości zadania, gdy w grę wchodzą byłe partnerki ich ukochanych. Nawet jeśli w przypadku Perfekcyjnej i Jacka to już od dawna koniec, jaj zachowanie zdecydowanie zasługuje na pochwałę.

Seksowna Małgorzata Rozenek w białych kozaczkach paraduje po ulicy. Kiedyś były szczytem kiczu!

Małgorzata Rozenek w mega taniej miniówce z wyprzedaży! Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!

 


Małgorzata Rozenek w białych kozaczkach i mini

Małgorzata Rozenek w białych kozaczkach i mini

Małgorzata Rozenek w białych kozaczkach i mini

Małgorzata Rozenek w białych kozaczkach i mini

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×