Szukaj

Żałoba w rodzinie Małgorzaty Rozenek. Gwiazda podzieliła się potworną wiadomością

Pies Małgorzaty Rozenek przeszedł poważną operację

Pies Małgorzaty Rozenek przeszedł poważną operację

Małgorzata Rozenek rozpacza po stracie psa

Małgorzata Rozenek pogrążyła się w żałobie razem z całą rodziną. Marianka, jedna z buldożek francuskich z Gangu Majdana nie przeżyła po poważnej operacji kręgosłupa. Perfekcyjna podzieliła się poruszającym wpisem na temat śmierci ukochanego pupila.

Nie wszystko idzie w życiu zawsze tak, jak tego chcemy. Małgorzata Rozenek jeszcze kilka dni temu liczyła na to, że Marianka, jedna z jej ukochanych buldożek francuskich, zdoła dojść do siebie po poważnej operacji. Niestety, mimo starań lekarzy i wysiłku, który rodzina gwiazdy wkładała w to, by utrzymać suczkę przy życiu, nie udało się.

Gwiazda podzieliła się poruszającym wpisem, informując fanów o tragedii. Od początku bardzo przejmowali się losem chorującej Marianki:

Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła…lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków , bo wierzymy, że o przyjaciół walczy się do końca…Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy dr Bissenika, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli, gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę, zostawił trwały ślad. Po bardzo poważnej operacji kręgosłupa, nerki odmówiły posłuszeństwa. Przez moment było lepiej i wtedy nastąpiło znaczne pogorszenie.
W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza… Ten Wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu…
#gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela.

Fani zasypali gwiazdę kondolencjami i wsparciem, którego bez wątpienia bardzo teraz potrzebuje. Perfekcyjna przeżywa na jawie koszmar każdego miłośnika zwierząt, nic więc dziwnego, że Internauci próbują ją pocieszyć jak mogą…

Małgorzata Rozenek pochwaliła się apetycznym biustem. Prawie rozerwał skąpy gorset!

Tak wygląda dama XXI wieku! Małgorzata Rozenek już szaleje ze stylizacjami na planie „Projektu Lady”

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek jak błękitny anioł lśniła na balu karnawałowym. Jej zjawiskowa suknia miała tren prawie jak J.Lo!


Małgorzata Rozenek rozpacza po utracie psa

Małgorzata Rozenek rozpacza po utracie psa

Małgorzata Rozenek z Marianką

Małgorzata Rozenek z Marianką

Małgorzata Rozenek w śniegowcach

Małgorzata Rozenek w śniegowcach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×