Wirtualna Polska

Majówka 2023. Miłosne uniesienia Małgosi Rozenek i Radka Majdana w basenie. Jest też prezentacja idealnie wyrzeźbionej figury

Majówka 2023. Miłosne uniesienia Małgosi Rozenek i Radka Majdana w basenie. Jest też prezentacja idealnie wyrzeźbionej figury

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Majówka 2023. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali fanom bardzo gorące zdjęcia z wyjazdu. Jak spędzają czas w Turcji?  Małgosia pokazała idealnie wyrzeźbioną figurę. 

Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ślub wzięli w 2016 roku, a trzy lata temu spełniło się ich największe marzenie. Zakochani doczekali się synka. Henio stał się małą gwiazdą Instagrama. Od dnia narodzin pojawia się w social mediach swoich rodziców i szybko stał się ulubieńcem internautów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zakochani spędzają majówkę z dala od Polski. Małżonkowie relacją z wyjazdu chętnie chwalą się w sieci. Tym razem wolne dni spędzają w iście luksusowych warunkach. W tureckim kurorcie nie żałowali na luksusy. Wiadomo, że dopisuje im piękna pogoda, z której oczywiście korzystają. Nie omieszkali wskoczyć też do basenu.

Majówka 2023. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w basenie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili skorzystać z kilku wolnych dni i wypocząć w cieplejszym klimacie. Wybrali się do Turcji, ale przez kilka dni trzymali fanów w niepewności i nie zdradzali gdzie są. Dopiero pierwszego maja wrzucili do sieci kilka relacji i zdjęć z wypoczynku w pięknym miejscu.

Małżonkowie wskoczyli również razem do basenu. Najpierw pokazali jak obsypują się pocałunkami, a później prowadząca DDTVN zaprezentowała swoją idealną figurę i wyrzeźbiony brzuch.Trzeba przyznać, że miesiące ćwiczeń dały świetne efekty. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Majówka 2023. Gdzie wyjechali Małgorzata Rozenek i Radek Majdan?

Małgosia długo trzymała swoich fanów w niepewności, ale jej mąż wrzucił do sieci serię zdjęć, na których pokazał, gdzie spędzają majówkę w tym roku. Rodzina wybrała się do Turcji a konkretnie do resortu Regnum Carya. Widać, że korzystają w pełni z pięknej pogody i wysokich temperatur.

Mój synek- podpisał zdjęcia były bramkarz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Radek fantastycznie odnalazł się w roli ojca i widać, że bardzo się spełnia w opiece nad synkiem. Pod zdjęciami nie zabrakło oczywiście słów zachwytu. Więcej zobaczycie w naszej galerii.

Wirtualna Polska

Screenshot_20230502-105608_Gallery Screenshot_20230502-105556_Gallery Screenshot_20230502-110054_Gallery
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pan i Pani Majdan czego nie zrobią lub nie pokażą to wszystko jest najlepsze i super Wszystkie zdjęcia to ustawki.Jak tak można kiczowate.

  • Gość pisze:

   A co cię to męczy. Owszem szczęście męczy, ale kiedy tyczy innych nie ciebie

 • Gość pisze:

  Rozenkowa nogi ma chude jak kozica wysoko górska twarz stara jak 70 latka..up i Majdan obija sie o jej kości.

  • Gośćhan pisze:

   Zgadzam się

  • Gość pisze:

   Zgadzam się

  • Gość pisze:

   mnie się podoba , tez bym chciała mieć taka figurę , tylko ze mnie się nie chce ćwiczyć , za leniwa jestem , no ale tez nigdzie nie będą pokazywane zdjęcia ze mną , szczególnie na basenie

  • TAKA PRAWDA pisze:

   Majdanowa jest PRYMITYWNYM człowiekiem, pokazuje całe swoje prywatne życie i swojej rodziny w internecie: z łózka, łazienki, w majtkach, staniku, itp . Nic nie robi , tylko kręci InstaStories.🤨 Osoba NARCYSTYCZNA do kwadratu. Może by tak pani Małgosiu trochę książek poczytać, pójść do teatru, na wystawę do muzeum, na koncert, to by pani jakąś wiedzę prezentowała w DDTVN.🤔 Udaje pani dziennikarkę, prezenterkę, a kompetencji brak. Zasób słownictwa ubogi, umiejętność prowadzenia programu na żywo zerowa. Za to na pierwszy plan wybija się u pani przemądrzałość na każdy temat, jaki się pojawia w programie.😏 W głowie pusto, ZERO WIEDZY na jakikolwiek temat. WSTYD dla tvn, że ją w ogóle zatrudnili. Jak ona prowadzi, to OGLĄDALNOŚĆ leci na łeb na szyję, bo widzowie jej nie chcą w programie, a ona osoba bez HONORU wciąż tam tkwi.🙃

  • Gość Max pisze:

   ty die lepiej patrz na swoj zazdrosny ryjec! odchudz sie, ty zapasiona, stara matrono, to moze nie bedziesz taka zawistna i wredna?

 • Gośćabcdef5 pisze:

  Z gdzie ta figura,,idealnie wyrzeźbiona..Idealną figurę to ma Doda…💪

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Fakt pisze:

  Pani Malgonia kąpie się na besenie w płetwach?

 • Gośćkrymik pisze:

  Za chuda

 • Gość pisze:

  Geriatria w natarciu.

 • Gośćtimur pisze:

  Pojechali po nowe podroby 🤣🤣🤣

 • Gość Nela pisze:

  Kto robił zdjęcia, Staś? Może pani Bożenka bo ktoś musi Henia pilnować. Gośka może ma ładną sylwetkę ,ale to nie zmieni ani brzydkiego charakteru ani brzydkiej opinii. Te ćwiczenia powodują, że jest sfrustrowana i nie potrafi być mila. Wszystko co nam prezentuje jest na pokaz, nawet to szczęście rodzinne,ktore kto wie jakie jest naprawdę wygląda.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×