Szukaj

Małgorzata Kożuchowska zerwała z grzecznym wizerunkiem! Ta metamorfoza może zaszokować jej fanów!

Małgorzata Kożuchowska - nowe zdjęcie

Małgorzata Kożuchowska, na potrzeby nowych ról aktorskich, przechodzi metamorfozy. Zobacz, jakie ostatnio przeszła, i kiedy będzie można oglądać efekt tych zmian. 

Małgorzata Kożuchowska, to aktorka, która z polskim serialem związana jest od lat. Popularność przyniosła jej rola Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość. Chociaż z serialem zakończyła współpracę, mierzy się z masą innych wyzwań.

Niedawno zerwała z grzecznym wizerunkiem, wcielając się postać Łysej w filmie Proceder. Na potrzeby właśnie tej roli założyła bujną blond perukę, przez co niektórym fanom może przypominać siebie sprzed kilku lat. To jednak nie koniec. Gwiazda wcieliła się w postać czarnego charakteru, a konkretniej warszawskiej blachary:

Gram dziewczynę starszą. Na pewno czarny charakter. Straszna postać. Inspirowana postacią, która na pewno żyła, ale oczywiście moja bohaterka na potrzeby filmu została trochę podkręcona – przyznała aktorka w magazynie Show. 

O tym, że Kożuchowska wciela się w rolę czarnego charakteru, przyznaje także reżyser filmu – Michał Węgrzyn:

Postać Łysej ma mocne zakorzenienie w rzeczywistości. Pod koniec lat 90. w polskiej mafii, już nieco przetrzebionej przez policję, kluczowe role zaczęły odgrywać kobiety – podkreślał mężczyzna.

Premiera filmu przewidziana jest na 4 października. Okazuje się, że to jednak nie koniec ważnych ról na koncie Kożuchowskiej. Gwiazda wystąpi wkrótce w nowym serialu kryminalnym TVN Motyw. Aktorka wcieli się w nim w postać Luizy Porębskiej. Zagra m.in. z Agnieszką Grochowską i Michałem Czarneckim. Wszystkie te postacie połączy romans.

Chociaż aktorka przez długi czas unikała kontrowersyjnych ról, wygląda na to, że nie zamierza dłużej tego robić. Dzięki temu fani gwiazdy mogą oglądać ją w przeróżnych kreacjach, co dla nich jest z pewnością nie lada gratką.

 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska została jurorką hitu TVN! Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu!

Zobacz: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle za nią są nawet Małgorzata Kożuchowska i Basia Kurdej-Szatan!

Zobacz: Pięknie wystylizowana Małgorzata Kożuchowska śmiga na skuterze jak szalona! Takiej zjawiskowej sukienki w tym sezonie jeszcze nie widzieliście!


Małgorzata Kożuchowska w filmie

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Proceder"

Małgorzata Kożuchowska w filmie

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Proceder"

62081040_706854723067875_3924026793956880397_n

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Proceder"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×