Szukaj

Maja Plich pręży ciało w wannie! Jej seksowne zdjęcie rozgrzało Internet, ale nie wszyscy byli zachwyceni

Maja Plich nago

Maja Plich nago

Maja Plich pozuje w wannie

Maja Plich pochwaliła się seksownym zdjęciem. Ukochana Krzysztofa Rutkowskiego pozowała w bieliźnie w wannie pełnej wody i chwaliła się ciałem. Nie wszystkim Internautom się to spodobało. Dlaczego krytykowali fotografię?

Gwiazdy lubią chwalić się zdjęciami w negliżu, zresztą, nie różnią się tym od swoich fanów i fanek, którzy w social mediach często pokazują boskie ciała. Kult wysportowanej sylwetki i wybiegowych kształtów sprawia, że zwłaszcza na Instagramie, łatwo wpaść na seksowne, bardzo odważne ujęcia. Właśnie takim zdjęciem pochwaliła się niedawno Maja Plich, która w samej bieliźnie pozowała w wannie:

Kobieta biznesu to przede wszystkim kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość oraz swoją moc. Dla mnie to także pewność swojej kobiecości i siły jej rażenia. (…) Nie bójmy się akcentować swojej kobiecości, bo kobieta sukcesu też może być „smacznie” seksowna – napisała

Nie wszystkim Internautom jej zdjęcie przypadło do gustu, choć nie obyło się też bez komplementów. Niestety, pomiędzy zachwytami pojawiło się wiele nieprzyjemnych treści:

  • Nie wiem, jakiego sukcesu trzeba, żeby pokazywać cycki i stanik i prać ludziom głowy. W IT zapewniam, że wystarczy ciężka praca, wykształcenie i myślenie. W męskiej branży szacunek dostaje się za pracę, a nie za pozowanie w wannie.
  • W biustonoszu w wannie, serio?
  • Może mi Pani wyjaśnić dlaczego silna kobieta siedzi ubrana w bieliznę w wannie? Nie wygląda to dobrze.

Maja zdecydowała się odpowiedzieć na krytykę w ostry sposób:

Kochani, tak się zastanawiam skąd tyle jadu w ludziach. Czy kobieta atrakcyjna zawsze musi być postrzegana jako głupia? Wykształcenie mam solidne, w bliskiej perspektywie doktorat, szkoła średnia ukończona z wyróżnieniem i z maturą na 5. Pierwsza firma założona w wieku 19 lat, miałam pod sobą setki osób i obsługiwałam międzynarodowe korporacje. Teraz od lat prowadzę z sukcesem biuro doradcze, doradzam, pomagam, wspieram, zresztą nie będę udowadniać, że nie jestem słoniem – skwitowała

Ostatecznie zdjęcie zniknęło jednak z jej konta, ale w Internecie nic nie ginie. Myślicie, że nie chciało jej się walczyć z bezpodstawną krytyką?

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub w tajemnicy! Pochwalili się nim na Instagramie! Suknia ślubna była bajkowa!

WOJNA! Maja Plich wreszcie odpowiedziała na plotki o romansie Rutkowskiego i Wodzianki!

WOW! To będzie ślub roku. Maja Plich wreszcie wybrała suknię ślubną! Pójdzie do ołtarza w prawdziwej perełce!


Maja Plich pozuje w wannie

Maja Plich pozuje w wannie

Maja Plich wybrała suknię ślubną

Maja Plich wybrała suknię ślubną

Maja Plich wybrała suknię ślubną

Maja Plich wybrała suknię ślubną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×